Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Go Kids
Go Kids
Vloženo 15. 9. 2014
Líbí se mi

Podnikání na mateřské? Je to snadné...

Go Kids
Go Kids
Vloženo 15. 9. 2014
Líbí se mi
Podnikání na mateřské? Je to snadné...

Podnikání na mateřské? Je to snadné...

Kvalita programů je v Go Kids Centrech prioritou

Go Kids centra jsou konceptem soukromého vzdělávacího centra, které nabízí pouze kvalitní a ověřené programy, semináře a přednášky pro rodiny s dětmi. Většina center v rámci svých služeb nabízí i Montessori školičku. S jednou z majitelek Go Kids! centra - Ivanou Procházkovou - jsme si popovídali o tom, jak její centrum funguje. Po republice je center zatím pět, přivítáme další partnery, kteří by se chtěli zapojit. 

 

Jak jsi přišla na nápad, zapojit se do sítě Go Kids center?

V době, kdy začala vznikat první GoKids!Centra jsem působila už nějaký čas jako lektorka znakování Baby Signs. Když se postupně rozšiřoval nabízený počet kurzů, udělala jsem si certifikační kurz také na Go Kids! English 0-3 roky, semináře emoční inteligence a kurzy se stále rozvíjely dál. Když přišla nabídka na založení vlastního GoKids Centra, volba byla jasná. Z celkového konceptu mi bylo velmi sympatické, že kurzy se pořádají už pro děti téměř od narození. Takových dobrých kurzů je málo, proto jsem byla ráda, že se mohu do všeho zapojit a šířit je mezi rodiče.

Co ti toto spojení přineslo?

Po pravdě, na samém začátku trochu stresu a napětí, ale to vcelku brzy pominulo. Myslím, že je to běžná součást začátku podnikání. Celkem brzy se vše otočilo a tato práce mne obohacuje nejen po profesní stránce, kdy mi neustálý vývoj kurzů GoKids nabízí možnost stále se zlepšovat, nabízet klientům více, nestagnovat na jednom místě. Ale také po stránce osobní, kdy jsem se díky kurzům seznámila se spoustou rodičů, z nichž nemálo se stalo i mými přáteli.

Co všechno v centru nabízíte a jaké programy jsou nejoblíbenější?

V centru v Brně nabízíme prakticky všecky nynější GoKids! programy. Oblíbenost kurzů se časem trošku obměnila. V začátcích to bylo určitě znakování, postupem času teď spíše angličtina. A od loňského roku se mi velice osvědčil zbrusu nový kurz Poznáváme svět, který bude do GoKids kurzů zařazen od září 2014.

Jaké máte plány na nový školní rok, nabídnete nějaké zajímavé novinky?

Mezi připravované novinky patří již zmíněný kurz Poznáváme svět, který bude vyučován jak v češtině, tak i v angličtině pro zájemce. Rozšíříme nabídku Montessori dílniček pro rodiče a děti a plánujeme nezávisle na ostatních centrech rozvinutí kurzu Emoční inteligence. Rodiče si o delší spolupráci sami říkají, tak se o to pokusíme. Také bychom rádi nabídli znovu ve větší míře kurzy Rozvíjím se včetně oblíbeného Hurá na nočník.

Máš nějakou radu pro toho, kdo uvažuje, že by si GK centrum také otevřel?

Jednoznačně – jděte do toho. Kurzy jsou opravdu kvalitně dělané, oblíbené nejen mezi dětmi, ale i rodiči. Podpora ze strany vedení je maximální a někdy možné složitější začátky brzy pominou. Jsem moc ráda za práci, kterou dělám nejen kvůli sobě a tomu, že mi to dovoluje stále zůstat tak trochu pánem svého času a trávit více času s rodinou, ale také mě vede dál spokojenost klientů GoKids! kurzů, kteří se k nám neustále vracejí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
čimo
čimo 30. 10. 2014

Pekný projekt, no ni každá to zvladne

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 9. 2014

určitě vhodný projekt do větších měst

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 18. 9. 2014

Zajimavé.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 9. 2014

určitě ocení podporu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 136
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.