Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucccy
Lucccy
Vloženo 19. 4. 2016
Líbí se mi

Podnikám a to mazaně s Chytrou Opičkou:-)

Lucccy
Lucccy
Vloženo 19. 4. 2016
Líbí se mi
Podnikám a to mazaně s Chytrou Opičkou:-)

Podnikám a to mazaně s Chytrou Opičkou:-)

Tak dlouho jsem snila o svém vlastním podnikání, až jsem to konečně dotáhla do konce, tedy spíše do začátku něčeho, co mě tak strašně baví a nabíjí energií. Vše je teprve na začátku , ale já už jsem na sebe tak trochu pyšná, že jsem ten svůj sen vůbec zrealizovala.

Tak dlouho jsem s dětmi hledala ty správné dřevěné a kreativní hračky, až jsem si otevřela svůj internetový obchod - Chytrá Opička.

Jak jistě každá maminky ví, jsou chvíle, kdy už dochází nápady na to, jak si se svým dítětem hrát, jak motivovat ke hře, jak ho zabavit nebo, nedejbože, zabavit nějakou hrou i sebe. Protože přece jen, samostatnost je dobrá, ale jen si zkuste vzpomenout na své dětské vzpomínky?

Mezi těmi nej nej jsou obyčejně i ty, kdy si rodiče hráli společně s námi. Je to třeba jen pár vzpomínek, ale pro dítě mají cenu zlata. Vzpomínáte si?!

A tak je důležité, aby hraní bavilo i dospělé. Chytrá opička tedy přináší celou škálu různých hraček, vylepšováků a věciček, které potěší a prozáří váš domov. Naladí a nabudí chuť do hraní. A tedy i do života.

Hračky na našem webu mají několid výhod, klademe důraz na kvalitní materiál, krásné a vkusné zpracování a přejeme si, aby to byly hračky, které nikdy neskončí v koši. Jejich kvalita a odolnost je tak vysoká, že mají opravdu velkou šanci na to, že je buď jednoho dne, až děti odrostou, pošlete o dům dál v zachovalém stavu, nebo si je někam uložíte a vytáhnete až pro svá vnoučata s milou a nostalgickou vzpomínkou.

Tak mi prosím držte pěsti, ať mi to vyjde.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
JanaV
JanaV 20. 7. 2016

s eshopem Chytrá opička mám již zkušenosti a nemůže než jen doporučit ... krásné nevšední hračky, které děti na dlouho zabaví, a hlavně je i po mnoha stránkách úžasně rozvíjí ...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 119
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.