Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Romča
Romča
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi

Shánění plavek na větší poprsí - nadlidský úkol!

Romča
Romča
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi
Shánění plavek na větší poprsí - nadlidský úkol!

Shánění plavek na větší poprsí - nadlidský úkol!

Milé dámy.

Doba dovolených je tu a tak i já se svými dospělými dcerami jsem sháněla plavky. Toto nakupování je pro mě vždy velké trauma.

Od puberty se potýkám s větším poprsím a bohužel moje dcery to obě dvě zdědily po mě. Vím, že mužům se to líbí, ale kdyby to měli nosit,tak by rychle změnili názor. Koupit si běžně krásnou podprsenku pod tisíc korun je velmi těžké. Když si chci koupit šaty nebo halenku na rozepnutí,takmám opět problém zapnout ji přes prsa,všude mě jinak sedí. Jsem ze zlínského kraje a tak jsme se vypravily nakupovat do Zlína. Obešly jsme snad všechny možné obchody, počínaje vitnamskými, tak i značkovými, ale téměř všude jsme narazily buď na malé košíčky nebo vysoké ceny. Byly jsme z toho tak znechucené, že jsme si zašly aspoň na kávu a jely domů. Pak nás napadlo zajít do malého obchůdku se spodním prádlem u nás ve městě a tam jsme konečně natrefily na plavky, které nám perfektně sedí. Cena byla také příznivá. Hurá konečně máme plavky. Ještě, že je firma, která myslí i nás lépe vyvinuté. Kdybychom věděly, že pani bude mít tak nádherné plavky, tak bychom nikam nejezdily a ušetřily si čas na lepší a užitečnější aktivity. Příště až budeme zase shánět nějaké to padnoucí spodní prádlo tak půjdeme jedině do tohoto obchodu. Chci tím říct,že to není vůbec žádná výhra mít takové bujaré poprsí, ten kdo to nemá tak nepochopí. Každý jsme originál, jinak by tady na tom světě byla nuda, tak hlavně ať jsme zdravé a sebevědomé.

Romana

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2017

Přesně tak

Odpovědět
Haniky
Haniky 1. 7. 2016

No jo, já už jedu na jistotu. Plavky vcelku. Když jsem své přednosti zkrotila do košíků, první vlna mi to zhatila. Ovšem nacpat to rychle zpátky ve vodě je úplně něco jiného než pěkně v klidku na hotelovém pokoji.

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 1. 7. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 662
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.