Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

de.ni
de.ni
Vloženo 27. 7. 2021
Líbí se mi

Nová láska - pokračování 1.

de.ni
de.ni
Vloženo 27. 7. 2021
Líbí se mi
Nová láska - pokračování 1.

Nová láska - pokračování 1.

1. května to budy tři měsíce, co jsme se museli rozloučit s naší nádhernou šharpejkou Majou. Jak jsem psala v příspěvku dříve, udělal se jí na krku neoperovatelný tumor a situace byla natolik vážná, že jsme byli nuceni Majinku uspat, ať se bobek netrápí.

Manžel rozhodl, že nejlepším lékem na bolavé srdce bude nové štěně. Volba byla jasná - německý ovčák. Prvně se nám oběma toho plemeno líbí, zadruhé s ním má manžel své zkušenosti z dřívějška (i jako psovod na vojně).

Sice jsem se tomu zprvu bránila, ale nakonec ano, ke konci února jsme podnikli cestu z Ostravy až do dalekého Tábora pro nádherné štěňátko.
Moje srdce však bylo zatvrzelé, neustále jsem myslela na Maju, avšak nový rošťák si mě den ode dne získával čím dál tím více. Je hravá, mazlivá, učenlivá... prostě úžasná. A ten její pohled.

Představuji Vám svou novou parťačku! Do pohody i nepohody.  Dokázala si mě získat a já jí lásku vydatně oplácím (po ránu si ke mě může lehnout do postele).

Konečně se nám dělá i nádherné počasí a proto hurááááá objevovat venkovní svět. Je to zábava, je to sranda!

Máme za sebou všechna potřebná očkování a proto jsme konečně začaly chodit i na procházky. Je úžasné pozorovat, co všechno ji zajímá, jak reaguji i na ty nejmenší maličkosti. Dokážejí ji vylekat obrostlý kmen mechem, ale na na dvakrát většího psa se dokáže naježit. Vidím v ní budoucího ochránce paničky .

Další věc, kterou miluje nade vše, je aportování. Házení míčků a jiných hraček, kterých má požehnaně, je obrovská zábava. Cvičení poslušnosti nám jde taky samo. Stačí vysvětlit, co po ní chci, dvakrát zopakujeme a pak už sama ví, co a jak. Neskutečné.

Máme rádi i vodu, což je pro mne opravdu novinka, jelikož u Majinky stačilo vytáhnout hadici a už jí nebylo. Za to Betty se vrhne na trávník a čeká, až to spustím .

Pokračování příště....

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 28. 7. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.