Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 20. 6. 2019
Líbí se mi

NEUSTÁLE JSEM SELHÁVALA

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 20. 6. 2019
Líbí se mi
NEUSTÁLE JSEM SELHÁVALA

NEUSTÁLE JSEM SELHÁVALA

„Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala.“ mi na konci tříměsíční spolupráce řekla klientka. Není asi jediná, které se zdálo, že je toho na ní poslední dobou prostě moc. Já si pamatuju na sebe. Připadala jsem si jak v bludným kruhu nevěděla kudy kam.Kalman mě naučil velmi jednoduchou věc, která funguje naprosto všem.

 

ZLATÝ PRAVIDLO

„Dycky“ jen jeden, malej krok! Próč? Prostě si představte, že si místo obřích cílů, jako např. zhubnu 30 kg za rok nebo skončim v práci a začnu podnikat, si dáte jen 1 pidi cílProstě rozsekáte ten svůj mega záměr na mrtě malejch kroků. Co myslíte, že se stane? Vždycky se vám podaří ho splnit! Hlavně budete mít dobrej pocit, vydržíte a pak uvidíte, co dál.

 

OVĚŘENO NA KLIENTECH

„Než jsem potkala Lucku, tak jsem si dávala obrovské cíle a vždy jsem selhala. Teď postupuji malými krůčky. Už nedělám věci složitě, když jdou jednoduše.  Svůj volný čas teď trávím aktivně společně s rodinou. Naučila jsem se být trpělivější, koukat na svět více pozitivně a dávat si takové cíle, které jsem schopná splnit.“ Dana.

 

ÚSPĚCH JE, KDYŽ POSTUPUJETE VPŘED

Lucie Rybková před a poVítězství není jen o tom být naspeedovanej jak Leoš Mareš a trhat jeden osobní rekord za druhým. Každej z nás má holt jinou životní cestu. Já si dřív myslela, že úspěch patří jen těm nejlepším. To je velký omyl. Vítězové jsou všichni, kteří postupují vpřed bez ohledu na to, jestli vyprodáte O2 arénu nebo jen si uděláte hezký den

 

A DĚLÁTE TO, CO MÁTE RÁDI

Tak, teď to zní jako klišé… Jenže, co děláte, když chcete zhubnout? Najedete na zaručenej jídelníček, u kterého rozhodně nehodláte strávit 2. polovinu svýho života. Naordinujete si ranní běh, i když po pár minutách nemůžete popadnout dech. Když se vyprdnete na to, co dělaj všichni ostatní, můžete se v klidu věnovat tomu, co máte rádi vy. Třeba procházkám nebo cyklistice. Selhání bude tatam a výsledky  budou nafurt a jisto jistě lepší.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 23. 6. 2019

Pěkné čtení.

Odpovědět
SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU. 24. 6. 2019

děkuji

avatar
Anna Csanádiová 21. 6. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 20. 6. 2019

držím palce do budoucna

Odpovědět
SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU. 21. 6. 2019

Děkuju a Vám taky! Život jde po spirále, jednou líp, jednou hůř...

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 221
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.