Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

red.miky
red.miky
Vloženo 6. 9. 2013
Líbí se mi

Nesplněné, ne však nereálné

red.miky
red.miky
Vloženo 6. 9. 2013
Líbí se mi
Nesplněné, ne však nereálné

Nesplněné, ne však nereálné

Uživatelka RED.MIKY se svěřuje se svým prvním příběhem. A co máte vy mezi nesplněnými?

Vždy jsem ráda četla knihy a snila o tom, že se taky stanu spisovatelkou a lidé si tak budou krátit dlouhé chvíle s mou knihou. V době mého dětství však internet neexistoval a počítače měli jen majetnější. Proto jsem své ambice přesunula do pomyslného šuplíku s názvem "Nesplněné, ne však nereálné".

O pár let později jsem viděla seriál Sex ve městě, a to mi připomnělo mé staré přání - psát NĚCO, co by se líbilo lidem. Bylo mi jasné, že na Carrie nemám, přece jen ona byla schopná si všímat naprostých maličkostí a uměla je vsadit do článků, které byly poutavé a lidi je hltali. Byť je to jen seriál a herci jedou podle scénáře, tak ta představa, že i mé články by si někdy někdo četl rád a čekal na nový, byla krásná.

Bohužel jsem si však nikdy netroufla něco v tomto směru podniknout, protože jsem nenabyla pocitu, že by mé články za to stály. Vždyť vlastně nepíšu o ničem extra zajímavém či zábavném. Jen o svých myšlenkách. Ale zase si říkám, že to někdo vnímá podobně jako já a jen hledá odvahu se do toho pustit.

A tak jsem se konečně odhodlala a pouštím do světa svůj první počin. Třeba je to pokus první a poslední, třeba taky ne. To ukáže jen čas. Důležité však je, že jsem to zkusila. Vždyť i o tom je život - zkusit si své přání a touhy alespoň splnit, ne jen o nich snít a přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdyby...

A co vy? Co VY máte uložené v onom pomyslném šupleti "Nesplněné, ne však nereálné"?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 31. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

snít je super

Odpovědět
megan1
megan1 31. 3. 2016

Některé se nesplní,ale proč nesnít..

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 8. 2014

Jen tak dál, plň si svůj sen....i já si od dětství přála psát knihy...zatím píšu všude možně, ale knihy to nejsou...snad někdy, až budu v důchodu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 434
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.