Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 2. 2016
Líbí se mi

Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 2. 2016
Líbí se mi
Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

V životě jsem potkala hodně lidí, spoustu osobností, srdcařů, že ani nemá cenu zmiňovat ty všechny, kteří patří na druhou stranu barikády. Každopádně i za ně díky, občas člověk potřebuje zrcadlo i v jiném úhlu. 

Pamatuji si v životě řadu momentů, na které se nezapomíná. Chvíle, kdy vás jako magnet něco nebo někdo táhne k sobě. A tak v rámci nedělního nedělání dnes probírám fotky na svém původním FB profilu, který jsem po dlouhé době obnovila a koukla na mě fotka s naší Irčou. Byla to jedna z mnoha žen, která se mezi prvními registrovala, byla aktivní, psala příspěvky, komentovala, podporovala ostatní ženy v jejich aktivitách. Na fotce vidíte naše první osobnější setkání na jedné z prvních akcí ŽENY s.r.o., kdy Irča v tombole vyhrála mou knihu a já ji zrovna dopisuji věnování. Pamatuji si to jako dnes. Seděla tam ve skupince žen, krásných a sympatických žen, usmívala se, zářila kolem ní pozitivní energie.

A tak nějak to začalo. Na začátku byla jedna z mnoha uživatelek, ale přesto svým přístupem, postojem byla a je jedinečná. Zapojila se mezi první aktivní ambasadorky, začala se mnou podporovat podnikavé ženy a slovo dalo slovo a i když v té době pracovala v reklamní agentuře, přesto nabídku práce u nás na recepci vzala jako výzvu a nový začátek. Náš nový společný začátek. Byla to ona, která pomohla rozjet všechny regionální Pracovny, komunikuje s dalšími novými regiony, dává směr novým produktům podnikavých žen a je pro každou výzvu. S trpělivostí plní Dárkovnu pro vaše odměny, a tak si zaslouženě získala i velkou oblibu mezi vámi všemi jako mezi námi, kteří ji denně potkávají. A pozor, to jste ještě nechutnali její výtečné dorty a cup cakes. 

A to je výhra, životní výhra, když má vaše práce a podnikání smysl, protože i lidé kolem vás tomu smysl chtějí dávat s vámi. 

Je to trošku nespravedlivé, že tady píšu jenom o Irče, ale ona je pro mě za poslední dva roky jednou nejdůležitějších z nás, denně potká všechny, kteří volají, píší, přichází do Pražské Pracovny ŽENY s.r.o., nemá šanci se ukrýt narozdíl od mne , je pořád na očích a pořád s úsměvem…

Pokud podnikáte, dáváte lidem práci, další lidi inspirujete a pomáháte jim, potřebujete mít kolem sebe ty, kteří inspirují vás a posouvají vás dále… Iru, sluníčko, děkuji za nás všechny!

A vám všem ostatním krásnou neděli a díky za to že jste u toho také s námi! 

Eva

PS: Někdo další, kdo by přijal podobnou výzvu jako Irča, která ode mne dostala novou nabídku a další výzvu, a tak společně hledáme stejné sluníčko na naši pražskou recepci Pracovny ŽENY s.r.o. Praha! Pište nám! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super,takové lidi ještě asi hledám

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 21. 10. 2016

Odpovědět
Martina Koláčková
Martina Koláčková 21. 10. 2016

Ta symbióza je cítit každým coulem. Jako personalista z toho mám neskutečnou radost - důkaz, že to jde a že když se to povede, tak je to SUPER!

Odpovědět
Amanda
Amanda 20. 10. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 245
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.