Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 2. 2016
Líbí se mi

Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 2. 2016
Líbí se mi
Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

Když vám do života přijdou lidé, které si přejete.

V životě jsem potkala hodně lidí, spoustu osobností, srdcařů, že ani nemá cenu zmiňovat ty všechny, kteří patří na druhou stranu barikády. Každopádně i za ně díky, občas člověk potřebuje zrcadlo i v jiném úhlu. 

Pamatuji si v životě řadu momentů, na které se nezapomíná. Chvíle, kdy vás jako magnet něco nebo někdo táhne k sobě. A tak v rámci nedělního nedělání dnes probírám fotky na svém původním FB profilu, který jsem po dlouhé době obnovila a koukla na mě fotka s naší Irčou. Byla to jedna z mnoha žen, která se mezi prvními registrovala, byla aktivní, psala příspěvky, komentovala, podporovala ostatní ženy v jejich aktivitách. Na fotce vidíte naše první osobnější setkání na jedné z prvních akcí ŽENY s.r.o., kdy Irča v tombole vyhrála mou knihu a já ji zrovna dopisuji věnování. Pamatuji si to jako dnes. Seděla tam ve skupince žen, krásných a sympatických žen, usmívala se, zářila kolem ní pozitivní energie.

A tak nějak to začalo. Na začátku byla jedna z mnoha uživatelek, ale přesto svým přístupem, postojem byla a je jedinečná. Zapojila se mezi první aktivní ambasadorky, začala se mnou podporovat podnikavé ženy a slovo dalo slovo a i když v té době pracovala v reklamní agentuře, přesto nabídku práce u nás na recepci vzala jako výzvu a nový začátek. Náš nový společný začátek. Byla to ona, která pomohla rozjet všechny regionální Pracovny, komunikuje s dalšími novými regiony, dává směr novým produktům podnikavých žen a je pro každou výzvu. S trpělivostí plní Dárkovnu pro vaše odměny, a tak si zaslouženě získala i velkou oblibu mezi vámi všemi jako mezi námi, kteří ji denně potkávají. A pozor, to jste ještě nechutnali její výtečné dorty a cup cakes. 

A to je výhra, životní výhra, když má vaše práce a podnikání smysl, protože i lidé kolem vás tomu smysl chtějí dávat s vámi. 

Je to trošku nespravedlivé, že tady píšu jenom o Irče, ale ona je pro mě za poslední dva roky jednou nejdůležitějších z nás, denně potká všechny, kteří volají, píší, přichází do Pražské Pracovny ŽENY s.r.o., nemá šanci se ukrýt narozdíl od mne , je pořád na očích a pořád s úsměvem…

Pokud podnikáte, dáváte lidem práci, další lidi inspirujete a pomáháte jim, potřebujete mít kolem sebe ty, kteří inspirují vás a posouvají vás dále… Iru, sluníčko, děkuji za nás všechny!

A vám všem ostatním krásnou neděli a díky za to že jste u toho také s námi! 

Eva

PS: Někdo další, kdo by přijal podobnou výzvu jako Irča, která ode mne dostala novou nabídku a další výzvu, a tak společně hledáme stejné sluníčko na naši pražskou recepci Pracovny ŽENY s.r.o. Praha! Pište nám! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 21. 10. 2016

Odpovědět
Martina Koláčková
Martina Koláčková 21. 10. 2016

Ta symbióza je cítit každým coulem. Jako personalista z toho mám neskutečnou radost - důkaz, že to jde a že když se to povede, tak je to SUPER!

Odpovědět
Amanda
Amanda 20. 10. 2016

Odpovědět
Markét - Šéfova Pravá Ruka

Wau! Teda tak krásně napsaný článek jsem už dlouho nečetla. Irču znám už dobrý rok, za poslední měsíc jsem ji měla možnost poznat blíže a musím dát Evče za pravdu, že tak milou, spolehlivou, za všech situací usměvavou a ochotnou, výřečnou a proaktivní pravou ruku plným coulem, jsem dlouho nepotkala! Je to čest ji mít po svém boku! A ta autentická fotka je bomba

Odpovědět
Simca
Simca 2. 4. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 979
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.