Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 3. 10. 2014
Líbí se mi

Nechcete být single? Pořiďte si …

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 3. 10. 2014
Líbí se mi
Nechcete být single? Pořiďte si …

Nechcete být single? Pořiďte si …

...medvídka mývala? Ale kdeže... Teta Eva v blogu o svíčkové, buchtách...a mužích.

Milé dámy,

čekáte, že vám poradím medvídka mývala jako strýc Pepin? K tak závažnému životnímu kroku (pořídit si domů zvíře) jsem zatím nenašla dost odvahy. Můj práh může zatím překročit bifteček či svíčková, kuřátko nebo kačenka – tepelně opracovaná i syrová, zamhouřím očko nad paštikou či salámem, ale to je asi tak všechno, co ze živočišné říše zatím rozdýchám (když nepočítám mouchy, komáry a octomilky).

Ne, chtěla jsem vám poradit švagra. Jsou to totiž asi tak čtyři měsíce, co mi můj vlastní švagr celý rozesmátý telefonoval. Byli si s kamarády někde posedět a užít si mužské a mužné zábavy, a jak tak vedli řeči nad pivem, svěřil se kamarádovi, že má single švagrovou (tedy mě). A jelikož je kamarád svobodný a nezadaný, napadlo ho, že by mohl trošku pomoci Amorkovi a dát nás dohromady. Slíbil mu mojí mailovou adresu, kamarád ho uhání a tak volá mě, jestli mu ji může tedy dát. Při tom všem z něj pomalu vylezlo, že si nepamatuje tak úplně přesně, co mu všechno napovídal, jen mu určitě vychválil mojí svíčkovou a buchty (koláče, táče a bábovky) a snad se zmínil o dětech.

Chvíli jsem přemýšlela, jestli mám nadávat nebo se smát, ale vzhledem k tomu, že jsem potřebovala přidělat polici v kuchyni, bylo rozhodnuto.
Se švagrovým kamarádem jsem se zatím nesešla, nějak nelítaly po netu ty správné jiskry. Ale řeknu vám dámy, tak vytříbený sloh a styl a bez pravopisných chyb!!!
Asi budu muset svého šváru co nejdřív poslat zase s někým na kus řeči a pivo. Protože, je pátek večer a zatím co moje starší ratolest není doma, matka tráví večer s knihou. Sobotní večer taky. V neděli při odpolední procházce už listuji svým telefonním seznamem a hledám někoho – dospělého a rozumného – s kým bych mohla prohodit aspoň pár slov.

A co vy, milé dámy, rády medvídka mývala nebo máte ukecaného švagra?

Vaše teta Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 17. 3. 2015

Odpovědět
konatovka
konatovka 13. 10. 2014

Že by to měl být švagr s Postřižin, tak to bych nechtěla, ale medvídka mývala pro radost bych si klidně pořídila i když nejsem singl.

Odpovědět
Teta Eva
Teta Eva 19. 10. 2014

Švagr z Postřižin by byl na zabití, nehledě na to, že by si asi stěžovali sousedé. A medvídka mývala, jen toho plyšového.

Marsii
Marsii 13. 10. 2014

Je to sranda, když chtějí takové"smutné" singlovce pomoct))

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 475
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.