Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Alice
Alice
Vloženo 31. 3. 2015
Líbí se mi

Nástrahy počasí

Alice
Alice
Vloženo 31. 3. 2015
Líbí se mi
Nástrahy počasí

Nástrahy počasí

Zase vybalit kozačky a péřovky?

Ráno vstanu, kouknu z okna. Prší. Hm...to je ale hnus. Co si vezmu na sebe? Připravené oblečení měnit nebudu, to bych čtvrt hodiny stála před skříní a bědovala, že nemám co na sebe. Ne, ne, nic takového. Obléknu si to, pro co jsem se rozhodla už včera. O 30 minut později otevřu dveře a zjišťuji, že padá sníh.

COŽE???? Celou zimu nic a poslední březnový den sníh? V okamžiku, kdy se objevily první sněženky, jsem kozačky uložila k letnímu spánku do krabice. Přece je teď nebudu budit a znovu vyndávat. V žádném případě. Ten kousek od auta k metru dojdu i bosa.

Cesta po dálnici docela ušla, až u Prahy se ze silnice začala stávat mýdlová klouzačka, auta zpomalovala a vlekla se tempem splašeného hlemýždě. Naštěstí nikdo nezkoušel skvělé vlastnosti svých brzd, a tak jsem na záchytné parkoviště dorazila v pořádku. Avšak po vystoupení z auta jsem měla velmi nutkavou chuť do něj zase zalézt a v cestě pokračovat nejen až do centra, ale nejlépe až do kanceláře do 3. patra. Ten okamžik trval jen chvilku, bohužel v kanceláři bych měla problém, kam s ním, na chodbu by se mi nevešlo. I povzdychla jsem a řekla si: Ali, to dáš, nejsi žádný ořezávátko. A vydala se do toho bílého nadělení.

První kroky byly opatrné, pak už jistější a tak jsem přidala na rychlosti. A pak to přišlo. Nohy mi vystřelily k nebi a já padla přímo na...no proč to neříct... přímo na prdel.

Teď už jsem v kanceláři, boty se suší pod topením, kabát nad topením, moje nohy na topení a ruce ohřívám hrnkem s čajem. Protože skoro v dubnu nosí rukavice jen zbabělec. A můj natlučený zadek? Komfort mé židle dnes pozná jen výjimečně.

Avšak po dnešku mohu zodpovědně říct: Lodičky do sněhu opravdu nepatří.

Vaše Alice

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
overlooks
overlooks 1. 4. 2015

Já jsem se letos rozhodně unáhlila, co se úklidů zimních svršků týče

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 1. 4. 2015

S takovým počasím jsem taky už nepočítala.Snad se spraví.

Odpovědět
heenna
heenna 1. 4. 2015

je to hnus!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 392
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.