Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MichelleM
MichelleM
Vloženo 21. 6. 2020
Líbí se mi

Nakupování s dcerou

MichelleM
MichelleM
Vloženo 21. 6. 2020
Líbí se mi
Nakupování s dcerou

Nakupování s dcerou

Zítra jedu s dcerou nakupovat .

 

     Já, která nenávidím nákupy, jsem po týdenním plánování konečně svolila a jedem do okresního města nakoupit velmi důležitý hadry, pro dceru. Ale je pravdou, že módní svět je nekompromisní a drsný a já nevěřím, že bych našla někde na půdě po mě nějaké oblečení, které by ustálo v dnešním světě. A tak mi nezbývá nic jiného, než udělat své dceři radost a vyjet.

     Dnes jsem měla celý den nervózní pocit, zase se o mě pokoušely mé hnusné panické ataky a tak si myslím, že zítřejší nákupní výlet bude pro mě něco, jako psychoterapie a já budu mít krásný pocit, že jsem nejen pro sebe, ale i pro dceru udělala něco dobrého a krásného.

     Je fajn přeměnit nemilovaný nákup v krásný holčičí den. Jak dlouho to ještě bude trvat, kdy moje 14 – cti letá dcera bude vůbec chtít se mnou jezdit na nákupy? Bude jí pak už stačit jen ta moje kreditka…Tak že bych měla využít té šance, že chce, abych jí doprovodila.

     Tak jsem se na zítra začala těšit, třeba i já najdu v obchodním řetězci nějaký kousek, který se bude hodit na mou tlustou postavu, něco co mi zakryje opticky břicho, protože se stalo a já nevím, jak je to možné, že mám od loňského léta 5 kilo nahoře, bohužel všechno v břichu a vzhledem ke svému věku obávám se, bude už jen hůř .

     Tedy zítra vyzkoušíme polovinu obchodu, zapotíme se – má se totiž oteplovat. Možná natrefíme na něco pěkného a uděláme si krásný den. Možná zajdu do drogerky, nějaký pudr na léto a taky bysme měly s dcerou koupit do zásoby nějaký zdravě prospěšný mražený pizzy a jiné zásoby dobrot, co na vesnici u nás nekoupíme.

     Na každý pád si zítra uděláme překrásný den. Jen já a moje dcera.

 

Vaše M.

    

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 7. 2020

super užijte si to

Odpovědět
MichelleM
MichelleM 4. 7. 2020

Děkuji.

lemur
lemur 23. 6. 2020

Pěkné nakupování, užijte si to.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 6. 2020

Tak si to moc užijte a pak napište, jak nákupní den dopadl. Já nesnáším nakupování, potravin, ale ani "hadrů", je to pro mě také vždy výzva, když už musím jet. Takže Vás moc dobře chápu...

Odpovědět
MichelleM
MichelleM 22. 6. 2020

O děkuji za podporu, i já se už vidím večer v klidu doma a snad budeme mít nějaký ten kousek na léto a bude na nějakou dobu od nákupů klid. Určitě napíšu.

MichelleM
MichelleM 22. 6. 2020

Večerní hlášení po nákupním dni:já pouze 1 tílko (jediné, do kterého jsem se vešla) ovšem dcera spoustu šortek, trička...a vše za rozumnou cenu, ovšem nákup potravin jsme oboustranně vynechaly obě, už jsme neměly chuť dál nakupovat a já ani chuť k jídlu, když jsem na sobě viděla všechno tak narvaný a nepěkný.

Kahomar
Kahomar 22. 6. 2020

tak si to užijte k oboustranné spokojenosti, já osobně chození po obchodech nesnáším

Odpovědět
MichelleM
MichelleM 22. 6. 2020

Děkuji, no to je právě ono, já to taky nenávidím, chození po obchodech, zkoušení oblečení a tak, už se vidím večer doma u kafíčka....přeji Vám krásný den.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 393
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.