Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Amanda
Amanda
Vloženo 19. 6. 2015
Líbí se mi

Na celulitidu mě nedostanou!

Amanda
Amanda
Vloženo 19. 6. 2015
Líbí se mi
Na celulitidu mě nedostanou!

Na celulitidu mě nedostanou!

Není to můj blog, ale musím na něj dát odkaz, protože mě humor v něm obsažený pobavil. Je to vlastně blog relativně nový a jsem ráda, že jsem ho jakousi náhodou díky jedné kamarádce a jedné debatě dnes objevila....a posílám dál.

Ukázka z blogu

Na celulitidu mě nedostanou!

Minulý týden jsem řešila dilema, jestli psát na objednávku o celulitidě (kterou nemám, takže o ní moc nevím a asi se s ní moc dělat nedá) do noname lifestylového časopisu a nechat se buzerovat od zamindrákované redaktorky (promiň, možná si fajn, ale ten email se mi nelíbil) a dnes už jsem dostala krásnou zakázku z Independentu. Téma, délku, deadline – to vše nechali na mě. Článek se psal sám. Jsem ráda, že jsem svůj talent nezaprodala za mrzký peníz někam, kde by mě stejně nepochopili a já je vlastně také ne. V tom, co dělám, jsem totiž sebevědomá a hodně si věřím. Je to hodně zprofanované téma, ale sebevědomí vládne nad našimi životy ve všem. Úplně. Počínaje sexem (musí být děsný mít nesebevědomého milence), řízením auta, oblečením, účesem, vybavením domácnosti, výchovou dětí, konče tak jednoduchou věcí, jako je udělení pochvaly. Nesebevědomí lidé moc nechválí, všimli jste si? Já vás všechny chválím za to, že si sem rádi chodíte číst a ještě přidám: Děkuji. Není to legrace, ale určitě jste každá obdařena něčím, co vám sebevědomí pěkně nafoukne. Je potřeba to okamžitě najít!! Život je pak snesitelnější. Ale taky mi to trvalo…..

http://www.zeny40plus.cz/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
gustawka
gustawka 28. 6. 2015

zatím také nemám

Odpovědět
Věra3
Věra3 27. 6. 2015

též závidím

Odpovědět
Majina
Majina 26. 6. 2015

Zial ja ju mam,tisko zavidim,ze ju nemas.

Odpovědět
Lenkita
Lenkita 24. 6. 2015

hm, závidím, že paní nemá celulitidu... :o)

Odpovědět
deeana
deeana 23. 6. 2015

též jsem se v tom nenašla...

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 6. 2015

Já přečetla větší část blogu a autorky humor, síla a bojovnost mě oslovily, podle mě inspirace i pro ostatní, nikdy neklesat na myslí, ale dala se vybrat lepší ukázka. Momentálně se hodlá účastnit soutěže sekání kosou na horských lukách a pastvinach, to jsem zvědavá.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
85 580
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.