Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lejdina
Lejdina
Vloženo 21. 1. 2017
Líbí se mi

Můj rok 2017

Lejdina
Lejdina
Vloženo 21. 1. 2017
Líbí se mi
Můj rok 2017

Můj rok 2017Byl konec roku 2016, kdy jsem psala tento krátný článek. Období rekapitulace, stavení nových snů a ideálů, otvírání lahví šampaňského, které mají spláchnout staré křivdy, smutky a připomenou veselé chvíle. Ano, vzpomínky jsou to, co nám zůstane a nikdo nám je nevezme. To je to pravé bohatství, které máme a do kterého se vyplatí investovat. A připomínají nám i to i veškeré aplikace a jejich shrnutí nej fotografii za rok 2016, jako je tato moje na instagramu.

Poslední sobota roku 2016, 9:00 hodin ráno a píšu si seznam předsevzetí. Nikdy jsem to nedělala, ale něco mě dnes ráno nakoplo, že je ten pravý čas! Dala jsem si omezení – 5 bodů, 5 cílů, 5 motivačních položek pro následující rok.

Začátek je snadný:

1. DOSTUDOVAT MAGISTERSKÝ TITUL. Další tři body jsou také snadné a hned mi vytanuly na mysli:

2. DOSTAT SE DO FORMY – fitness tělo čeká. Multisport karta je zaplacena a ježíšek nadělil sportovní nezbytnosti. Botasky se blýskají novou a už se jim sami tkaničky zavazují nedočkavostí.

3. ZALOŽIT SI BLOK – ať si uvědomíš, jak úžasný máš život. Sice je plný paradoxů a úsměvných historek, ale je tvůj a je fajn. A jistě pobaví i jiné. Nejsem moc deníkový typ, ale vše se může změnit. Miluji psaní, jak tvůrčí tak profesní. A věřím, že to nebude jen obdobím svařeného vína před Vánocemi a vzpomínáním v kruhu rodinném a s přáteli nad uplynulým rokem. Není to ta trochu alkoholu, co náš život dělá jiskřivým. Jsou to lidi okolo nás a úsměv, který rozdáváme, co přináší štěstí nejen nám, ale i okolí. 

4. CESTUJ – pořád a všude. Nedávej si hranice, posunuj si limita. A objev už konečně Ameriku!
Ano, je to můj sen, je to můj cíl! Toužím se podívat za oceán už celou věčnost a stále jsem si tento cíl nesplnila. Rok 2017 bude přelomový! Amerika na mě čeká, já to vím a už se nemůžu dočkat.

Poslední bod je trochu nostalgický a nejvíce obecný. Ale také nejdůležiější. Bod číslo 5 říká: BUĎ ŠŤASTNÁ! Není to jen cíl, je to i „state of mind“, je to motivace, která doufám, že mě bude držet po celý rok a pomůže s úsměvem zvládnout ti na první pohled šedivé a pochmurné dny. A je to také můj drive pro splnění všech snů a úkolů, které mě v následujícím roce čekají.

 

Závěrem bych ráda popřála Vám všem krásný rok 2017, ať se splní Vaše sny a přání

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 1. 2017

tak a teď musíme držet palce, abyste to všechno dodržela!!!!! A splnila

Odpovědět
Lejdina
Lejdina 22. 1. 2017

Děkuji )

gustawka
gustawka 21. 1. 2017

Super

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 21. 1. 2017

držím palce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.