Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

VladkaLiska
VladkaLiska
Vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi

Můj adventní kalendář - 10, 11

VladkaLiska
VladkaLiska
Vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi
Můj adventní kalendář - 10, 11

Můj adventní kalendář - 10, 11

Ten čas neuvěřitelně letí... v některých chvílích je člověk rád, že to rychle utíká, ale jsou chvíle, které by mohly trvat i déle nebo na ně člověk potřebuje více času. 

 

Čtvrtek 10. prosince

Plaveme  a konečně si to užíváme naplno, dokonce byl na plavání fotograf... jsem zvědavá, jestli z těch fotek něco bude, doufám, že tam nebudu vypadat jako zmoklá slepice, abych to Vojtovi nekazila.  

Po plavání jsem se zastavila za kolegyněmi v práci, tak trochu se mi stýská (jen někdy ).

Myslela jsem, že dorazíme domů, Vojta se nadlábne a bude spát... chacha zase omyl... naučila jsem Vojtu dělat "nenene", tak si dovedete představit, jak ho to baví a jak rád to používá. Takže nespal, nevadí, řekla jsem si, že ho vezmu do kočáru na procházku... pořád jsem si myslela, že se nadechne čerstvého vzduchu a bude to... nic, pořád nic... objevování světa ho baví čím dál tím víc... všechno bylo "JÉÉÉ" a "JŮŮŮŮ" a když se na náměstí rozsvítil stromeček, tak to byl zážitek. No, nevadí, tak se kocháme... ale nakonec ho únava přece jen dohnala...

Tak jsem si dopřála odměnu v podobě kafíčka, projela ještě pár ulic a pomalu se vracela domů. 

..................................................................

Pátek 11. prosince

Vyrážíme shoppovat... potřebujeme vybrat ještě několik dárků... Vojta si důležitě sedí v nákupním vozíku, tak trochu jiný pohled na svět a asi si připadá důležitě... hledáme a pátráme a občas se nám daří něco koupit...

Taky jsem si "potřebovala" koupit něco pro sebe... zná to asi každá z vás, myslíme na všechny kolem sebe, dáváme jim to nejlepší nebo se o to snažíme a na sebe myslíme jen minimálně (i když víme, že bychom na sebe měly myslet mnohem více). Nemyslím tím to, že si něco koupíme, ale i to, že si jen tak na chvilku sedneme bez výčitek k televizi, knížce nebo počítači, nebo se "naložíme" do vany, atd. 

Od té doby, co je Vojta víc v pohybu, tak jsem zjistila, že přesunovat se někam s jeho taškou a svou kabelkou je docela náročné, tak jsem se dopracovala k tomu, že bych si zasloužila VELKOU kabelku, resp. KABELU... hledala jsem dlouho a našla, možná jsem hledala trochu něco jiného, ale jsem ráda, že se konečně "vejdeme oba do jedné tašky" a přitom je v ní stále ještě místo.

Večer to přišlo... výroba přáníček, jak jsem si slíbila, tak jsem jich udělala 5, teda vlastně 6. Když jsem o těch přáníčkách přemýšlela, tak jsem měla několik různých představ, ale stejně jsem ve skutečnosti dělala přáníčka tak, jak jsem to cítila... a ze všeho nejpyšnější jsem na podpis (naše otisky prstů - speciální razítkovací barva vhodná pro miminka - dá se koupit v DM). 

Takže jsme nezaháleli, ale ani jsme se nijak nepředřeli. No, vlastně Vojta se docela nadřel, tolik hraní s pěnovými kostkami - stavění a přenášení a taky házení až z toho spal až do rána.

V

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
VladkaLiska
VladkaLiska 15. 12. 2015

díky...až budou další, tak přihodím fotky

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 12. 2015

krásná přáníčka....domácí výroba se cení

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 14. 12. 2015

nádherná přání, dneska už moc lidí místo přání pošle strohou sms nebo jen e-mail a ještě bez diakritiky...vždy mě moc potěší, když dostanu pohlednici a ještě vlastnoručně vyrobenou= to je velké plus

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 089
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.