Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi

Moje růžová knihovna

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi
Moje růžová knihovna

Moje růžová knihovna

Kdysi jsem hodně četla…ale dnes už to není tak snadné, protože času je málo a čas jsou peníze. A tak si svůj čas opravdu chytře plánuji a vychytávám každou volnou chvilku.

Jenže - znáte to.

Knížky se nedají všude nosit, nejsou vždy po ruce, když právě máte chvilku i na čtení. Díky chytrému telefonu jsem si knížky začala stahovat a číst v něm. Akorát že kolem poledne už jsem ani nečetla, ani nevolala, protože chytrý telefon vydrží nabitý bohužel maximálně jeden den

A tak mi letošní Ježíšek přinesl čtečku Přála jsem si Kindle. Vybrala jsem si na ní růžový obal. A tím vznikl název Růžová knihovna.

Chápu, že ti, co milují knížky papírové, teď ohrnují nos, ale věřte mi - od vánoc jsem přečetla už 6 knížek (kolikátého že to dnes je?….)!!!

Neznamená to snad, že nejím, nespím, nepracuji  a nestarám se o domácnost. To všechno zvládám také. Nevím, co je to za zázrak, ale je to tak. Kindle je lehoučká věc, která nesvítí do očí při čtení, a to ani na slunci (no dobře, letos jsem na zahradě ještě neseděla, ale píšou to v recenzi).  A hlavně - elektronické knížky jsou levnější a některé můžete dokonce sdílet se svou rodinou nebo přáteli.

Čtení je prostě báječná věc!

Můj syn (pátá třída) má ke čtení trochu odpor, protože mu to nejde, ale je to výborná věc, když něco chce. Uzavřu obchod - přečti knížku a můžeš to mít (bavíme se o odměnách typu PC hra apod).
Nedávno přišel s otázkou, co když se mu čtení zalíbí natolik, že bude číst pořád?

A já na to?
KOUPÍM TI TAKY ČTEČKU ! 

A co vy? Také už máte svojí čtečku nebo se jí zarytě bráníte?  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 23. 5. 2021

Miluju knihy. Ale taky je pravda že musím pořád zvětšovat knihovnu.

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 29. 3. 2021

Kindle jsem měla dost dlouho, hlavně na vysoký to byla fakt láska, ale při prvním pronájmu bytu jsem si stejně pořídila knihovnu. Teda knihovnu... Na http://www.atan.cz jsem koupila takovou poličku, spolubydla mi jí přidělal na zeď a bylo vyřešeno. Jakožto vystudovaná knihovnice si prostě život bez papírových knih nedovedu představit. A mám knížky, ke kterým se velmi ráda vracím právě pro to, že je mám v papírové podobě. Ale třeba na dovolenou jezdím taky se čtečkou. Praktické je to i kdekoliv u vody. A samozřejmě u jídla, protože si do knížky nenadrobíte.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super ale raději mám knihy

Odpovědět
savana
savana 11. 8. 2014

Čtečku nemám, ale za úvahu to stojí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 222
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.