Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi

Moje růžová knihovna

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi
Moje růžová knihovna

Moje růžová knihovna

Kdysi jsem hodně četla…ale dnes už to není tak snadné, protože času je málo a čas jsou peníze. A tak si svůj čas opravdu chytře plánuji a vychytávám každou volnou chvilku.

Jenže - znáte to.

Knížky se nedají všude nosit, nejsou vždy po ruce, když právě máte chvilku i na čtení. Díky chytrému telefonu jsem si knížky začala stahovat a číst v něm. Akorát že kolem poledne už jsem ani nečetla, ani nevolala, protože chytrý telefon vydrží nabitý bohužel maximálně jeden den

A tak mi letošní Ježíšek přinesl čtečku Přála jsem si Kindle. Vybrala jsem si na ní růžový obal. A tím vznikl název Růžová knihovna.

Chápu, že ti, co milují knížky papírové, teď ohrnují nos, ale věřte mi - od vánoc jsem přečetla už 6 knížek (kolikátého že to dnes je?….)!!!

Neznamená to snad, že nejím, nespím, nepracuji  a nestarám se o domácnost. To všechno zvládám také. Nevím, co je to za zázrak, ale je to tak. Kindle je lehoučká věc, která nesvítí do očí při čtení, a to ani na slunci (no dobře, letos jsem na zahradě ještě neseděla, ale píšou to v recenzi).  A hlavně - elektronické knížky jsou levnější a některé můžete dokonce sdílet se svou rodinou nebo přáteli.

Čtení je prostě báječná věc!

Můj syn (pátá třída) má ke čtení trochu odpor, protože mu to nejde, ale je to výborná věc, když něco chce. Uzavřu obchod - přečti knížku a můžeš to mít (bavíme se o odměnách typu PC hra apod).
Nedávno přišel s otázkou, co když se mu čtení zalíbí natolik, že bude číst pořád?

A já na to?
KOUPÍM TI TAKY ČTEČKU ! 

A co vy? Také už máte svojí čtečku nebo se jí zarytě bráníte?  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
savana
savana 11. 8. 2014

Čtečku nemám, ale za úvahu to stojí.

Odpovědět
Gardénie
Gardénie 6. 5. 2014

Já raději píši než čtu.

Odpovědět
Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda 30. 1. 2014

Takže máme konec měsíce a já sleduji svou historii s růžovou knihovnou: 8 knížek přečteno. Hm... Musím se pochválit. Že jsem až takový knihomol, to jsem netušila Škoda, že můj oblíbený časopis Marianne již také není v e podobě.... ten tedy trochu zanedbávám.... A jak jste na tom s knihami vy, za leden?

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 15. 1. 2014

Čtečku sice nemám, ale mám tablet. Co opravdu vítám je třeba elektornické předplatné časopisů- platím o 70procent méně a doma se mi nekupí hromady.

Odpovědět
Fíkus
Fíkus 17. 1. 2014

Jane, na google play si stahni aplikaci zdarma Bluefire reader a vsechny knihy si prehraj do ctecky ve formatu epub. A mas z tabletu skvelou ctecku .

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda 15. 1. 2014

Fáááákt? a jaký třeba? A čtečku mít budeš, až Ti to zprovozním!!!

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda 14. 1. 2014

Čtečka možná nemá duši, ale je to vlastně jako knihovna! Můžete si knihy utřídit apod. A každá knížka v ní duši má, stejně jako ta papírová. Ale chápu to. Taky jsem odolávala, jenže - takhle toho přečtu opravdu víc, než bych jinak zvládla. Holt doba je doba

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.