avatar
Tereza Svobodová
vloženo 18. 6. 2018
Líbí se mi

Mefisto letí do Koreje!

avatar
Tereza Svobodová
vloženo 18. 6. 2018
Líbí se mi
Mefisto letí do Koreje!

Mefisto letí do Koreje!

Festivalu DIMF se zúčastňují významné produkce z celého světa. Vyslanec Pekla, Mefisto, upoutal korejské manažery okamžitě při prvním zhlédnutí u nás v Praze.
 
Muzikál má totiž přesně to, co mají v Koreji rádi, a to atraktivní děj, nadčasovou myšlenku, ale hlavně milostný příběh, ve kterém je humor, napětí, mystika a výrazné melodie.
 
Korejští manažeři odlétají každým rokem před přehlídkou do různých zemí a hodnotí předem vytipovaná díla. Mefisto zaujal, a tak se část hereckého týmu s některými tvůrci vydala na organizátorsky složitější pracovní cestu, která ovšem může přinést velmi kvalitní spolupráci. Bude-li zakoupena licence muzikálu, bude to velký úspěch pro Hybernii a samotnou hru!
Náš tým odlétá 19.6. v 18,30 z ruzyňského letiště. Let tam trvá neuvěřitelných 10 hodin, let zpět dokonce o hodinu déle. Pokud byste chtěli přivítat navrátivší soubor i náš produkční tým můžete 25.6. v 16,55 hodin na terminálu 1 Letišti Václava Havla Praha.
 
Jižní Korea je stát ve východní Asii, zaujímající jižní polovinu Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Počet obyvatel přesahuje 51 milionů. Největším a zároveň hlavním městem je Soul. Dnes je Jižní Korea plně vyspělým státem s ekonomikou světového významu a 11. nejvyšším HDP na světě.
 
Časový posun, který musí celý tým zvládnout je o 7 hodin navíc oproti našemu středoevropskému.
 
Máme v Koreji svého „zvěda“, který bude vše fotit a natáčet, a dokonce nám on-line posílat ty nejzajímavější příspěvky, takže nás sledujte od 19. do 25.6. na sociálních sítích MUZIKÁL MEFISTO - Divadlo Hybernia a Divadlo Hybernia.
 
Máte se na co těšit!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
gustawka 18. 6. 2018

odpovědět
avatar
Siraellen 18. 6. 2018

odpovědět
avatar
Ovace 18. 6. 2018

Super

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 520
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení