Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 4. 8. 2015
Líbí se mi

Má vaše ložnice všech pět pé?

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 4. 8. 2015
Líbí se mi
Má vaše ložnice všech pět pé?

Má vaše ložnice všech pět pé?

Jak si vybavit ložnici podle feng šuej tak, aby naše vztahy fungovaly? Na blogu radí Olga Bušková.

Nefunguje-li něco ve vašem vztahu, udělejte změny v ložnici. Proměňte energetické pole této místnosti. Zaměřte sem svou pozornost a váš vztah tak rozkvete. A jakých pět pé by měla mít vaše ložnice pohromadě?

Seděla jsem v kavárně a u druhého stolku byly dvě ženy. Smály se. Byla radost je pozorovat. Proč? Protože jedna byla čerstvě zamilovaná a popisovala svůj nový vztah. Našla totiž pana Božského. Po půl roce hledání jí učaroval muž, který je pěkný, přívětivý, prachatý, pohledný a hlavně k pomilování.

Přitahují nás muži, kteří mají všech pět pé

To je totiž záruka, že v tom lítáme až po uši a neřešíme na jak dlouho. Proč? Protože v tu chvíli vyhrává chemie. Po určité době spolu začnete žít, sdílet jeden prostor jako dvě ručičky v hodinkách. Velká ručička /muž/, která běhá rychleji a těší se na setkání s malou ručičkou /ženou/ a při překrytí se dotknou a políbí. Užívají si čas, kdy jsou od sebe, aby se mohli zase setkat a sdílet, co za tu dobu prožili a cítili. Ale pokud se ručičky na sebe netěší, tak se pouze minou, jen tak se pozdraví a každá dál běží svůj okruh.

O hodinky /prostor = domov/ se musíme starat

Vyměníme baterku, promažeme strojek, aby to ve vztahu zase klapalo, jinak se hodinky zastaví a ručičky jsou od sebe stále vzdáleny.

Jak můžeme o vztah pečovat prostorem?

Zrcadlem našeho vztahu je ložnice . Jak se chováme k ložnici, tak se chováme k partnerovi. Jaký máme nábytek a zařizovací prvky v ložnici, takovou energii má náš vztah. Pokud děláme z ložnice skladiště, je náš vztah pouze sběr hmoty. Zkuste se zamyslet.

  • Co pro vztah signalizuje, když z ložnice uděláme pracovnu?
  • Anebo když ložnice slouží jako fotoalbum dětí?
  • Chcete, aby Vám partner voněl? Provoňte ložnici.

Nefunguje-li něco ve vašem vztahu, udělejte změny v ložnici

Proměňte energetické pole této místnosti. Zaměřte pozornost na tento prostor a váš vztah tak rozkvete.

Jaká jsou pravidla všech 5 P pro vaši ložnici?

1. POSTEL = nejdůležitější nábytek v místnosti. 
Postel vypovídá o tom, v jakém stavu je náš vztah. Je vaše postel bytelná nebo rozvrzaná? Je vaše postel pohodlná? Jsou to dvě postele nebo jedna velká společná? Je k posteli přístup z obou stran? Mají oba partneři noční stolek a lampičku? Vidíte dobře na dveře? Máte pod postelí volný prostor, nebo naopak skladiště nepotřebných věcí? Je vaše čelo otočené ke zdi bez oken a dveří? Vyzařují vaše lůžkoviny propojenost páru – deka, prostěradlo, přehoz?

Podívejte se na svou postel jinýma očima - co vám může prozradit o vašem vztahu? Zamilujte se do postele, protože postel je základ nejenom ložnice, ale i vztahu.

 

2. PARTNER – je v této místnosti vidět, že patří dvěma lidem? 
Máte zde předměty v páru? Mají oba partneři prostor ve skříni? Uzavřete minulost a vyčistěte energeticky místnost. Pokud zde stále skladujete dárky a předměty od minulých partnerů, tak vám ale také tito expartneři mohou stále zasahovat do života nebo myšlenek.
Že vás partner štve? Ruku na srdce: a koho neštveme my. Najděte si alespoň jednu kladnou vlastnost denně na svém protějšku. A hlavně - společný smích, radost a překvapení - ty jsou kořením vztahu.

DOPORUČENÍ: Pokud jste sama, nepořizujte si jednopostel, tím totiž dáváte najevo, že pro nového partnera u vás není místo.

 

3. PŘÍBĚH – Dejte příběh do vaší ložnice. 
Takový, jaký chcete, aby byl váš skutečný vztah. Jak? V symbolice předmětů nebo obrazů. Např. Chcete mít s partnerem společnou cestu, pověste si tak obraz s touto tématikou. Chcete mít vztah jako krásnou jízdu, pak zvolte obraz, kde dva lidi jedou v autě nebo na motorce. Chcete, aby vám to spolu kvetlo, tak vyberte obraz krásných květů.
My lidi máme rádi příběhy, dejte tedy příběh i své ložnici. Tím určujete, jak se váš vztah bude vyvíjet. 

Do ložnice nepatří obrazy s vodou, akvária, vodní fontány. Voda hasí vášeň. Ani čelo postele by nemělo být ke zdi koupelny, protože potom máte vodu za hlavou. Voda je prvek nestabilní a stále měnící tvar, můžete tak mít neklidné spaní.

 

4. PROSTOR – Má váš prostor vibraci párové energie? 
Předměty, sošky, dekorace duality. Nejvhodnější je, když tuto místnost máte co nejdále od vchodových dveří a nejrušnější části domova. Ložnice by měla mít pravidelný půdorys s menší plochou, než má obývací pokoj. Také by zde mělo být co nejméně elektro přístrojů /televize, radiobudík, wifi…/

Nedělejte ze své ložnice skladiště nebo pracovnu. Zvolte pro tuto místnosti klidnější odstíny barev, vždyť v této místnosti trávíme 1/3 našeho života a je třeba si odpočinout a načerpat nové síly do dalšího dne.

 

5. PRÁVĚ VY – pokud chcete mít vztah podle vašich představ, tak změny musíte udělat právě vy. 
Co můžete udělat dnes pro svojí ložnici? Co můžete udělat dnes pro svůj vztah? Pokud si do prostoru umístíte vaši společnou fotku, ale ta bude zaprášená, tak se to projeví i ve vašem vztahu a bude zaprášený i zájem o druhou osobu.

 

LÁSKA MUSÍ BÝT VIDĚT I CÍTIT Z LOŽNICE

Jakou energii dáváte do ložnice, takovou zároveň investujete do vztahu.
Milujte svou ložnici… A nezapomeňte - i malá kouzla v prostoru udělají zázraky,  např. voňavé povlečení, nová květina nebo sladká pusa na dobrou noc…

 

Praktické workshopy se zaměřením na váš domov:

5.9. 2015 Zaměříme se na vstupní prostory, ložnici a obývací pokoj

3.10. 2015 Zaměříme se  na koupelnu, kuchyni, pracovnu a dětský pokoj

Více o akci ZDE>>> - rezervace místa nutná. Max. počet 12 osob. Těším se na Vás Olga

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 7. 8. 2020

Tyto obecné zásady jsou úplně k ničemu. Každému vyhovuje něco jiného. Já rozhodně nestojím o to, abych měla stejnou ložnici jako sousedi. S naší ložnicí a postelí jsem spokojená. Máme čalouněnou postel z https://www.topspani.cz/kategorie/calounene-postele-27/ . Tyto postele se mi vždy líbily, tak jsem ráda, že se mi můj sen splnil .

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
kutilka
kutilka 17. 2. 2016

Když jsem zařizovala ložnici, vyzdobila jsem ji obrázky a soškami andělů, vůbec nevím proč, nikdy jsem podobné obrázky a sošky neměla a netoužila po nich. Může to znamenat něco dobrého, nebo spíš nějaké varování?

Odpovědět
potkanek
potkanek 7. 9. 2015

v našem vztahu to zatím funguje a to i bez ložnice s 5 P, děti už vyletěly z hnízda tak jsme si zabrali každý jeden pokoj a je to fajn

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.