Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moravačka aja
moravačka aja
Vloženo 22. 1. 2017
Líbí se mi

Léčitelka?

moravačka aja
moravačka aja
Vloženo 22. 1. 2017
Líbí se mi
Léčitelka?

Léčitelka?

Milé ženy,

Já už se tu párkrát chlubila naší Pepinkou.Dnes bych o ní ale chtěla napsat něco víc.Tuhle kočičku jsme si idchytily u nás na dvoře.Abyste rozuměly.U nás byl vždycky pes.Byli to většinou jezevčíci a když umřel poslední(měl 17 roků),už jsme žádné zvíře nechtěi.Ale jak se říká "odříkaného chleba největší krajíc".

Dokud byli na dvoře pejsci,kočky se k nám neodvážily.A najednou s manželem koukáme a z půdy si to šine sousedovic kočka i s koťaty.Koťata to byla krásná,ale jedno bylo takové maličké,ostatním nestačilo a stará kočka ho odstrkovala.Bylo nám ho líto říkali jsme si,že někde zahyne a tak jsme si ho nakonec nechali.

Chudinka neuměla ani pít,tak jsme ji injekční stříkačko učili pít,učili jsme ji na písek a ona se nám odměnila.Brzy se vše naučila a stala se miláčkem rodiny.Taky brzo pochopila,že ona je tu šéf a my s ní jen bydlíme.Ale nemyslete si,že je nějaká mazlivá.To zase ne.Pomazlit se přijde jen když chce ona a ne že vy ji chcete na klín.Možná je to tím,že když byla maličká,přijel kamarád(který nemá rád kočky),a ona mu vyskočila na klín a on ji shodil.Od té doby,když přijede tak se mu vyhýbá.

Ale o tom jsem psát nechtěla.Věřili byste,že i kočka umí léčit?Já tomu tedy věřím.

Můj manžel je nemocný a ona ho vždycky dokáže postavit na nohy.Třeba v létě.Když se manželovi nechce jít ven a leží,přijde k němu a tak dlouho do něj packou a povídá,že manželovi nezbude nic jiného než s ní jít ven.

Já v poslední době mívám křeče v nohách,jednou mě to vzbudilo v noci,lýtka se mi kroutila a Pepinka přišla za mnou,lehla si do klína a začala vrnět.Za chvíli jsem cítila teplo a jak bolest ustupuje.

A poslední příklad moje snacha.Byli se synem na horách a ona tak nešťastně spadla,že si zlomila páteř.Naštěstí to ještě dopadlo dobře.Doktoři ji operovali a páteř smontovali šrouby.Ale trpěla strašnýma bolestma,a kdo myslíte že jí pomohl?jejich kočka Lilinka.(ta je na poseldní fotce)

Tak to jsem Vám chtěla napsat,vím že se někdo bude smát,ale já věřím,že i kočky dokážou léčit.Jaký názor na to máte vy?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 3. 5. 2017

!!!!!

Odpovědět
konatovka
konatovka 26. 1. 2017

Já tomu věřím, je přeci mnoho způsobů léčení zvířátky i velkým zvířaty. Tak ať Vám kočička stále takto pomáhá, je to krásné.

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 22. 1. 2017

Děkuji

Siraellen
Siraellen 22. 1. 2017

Uklidňuje

Odpovědět
gustawka
gustawka 22. 1. 2017

Ano, kočky léčí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 935
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.