Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 19. 10. 2019
Líbí se mi

Lapač snů

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 19. 10. 2019
Líbí se mi
Lapač snů

Lapač snů

To jsem takhle dostala lapač snů. Kruh obvázaný tkaničkou od bot  Tak jsem si řekla, že udělám srovnání, že to zvládne kdokoliv jiný líp. A přitom si za to ta ženská nechává platit. To úplně nechápu.

Nicméně jsem se rozhodla, že to udělám z toho kruhu. Odmotala jsem tu tkaničku a pod tím byla omotaná gáza. No, jako masakr. Tak jsem to dala dolů. A to, co bylo pod tím mi vyrazilo dech. Byl to kruh z drátu do spirály.    Nikdy mi asi nešly oči v sloup tak, jako teď. Takže budu objednávat kruhy a udělám to podle mě.

Nicméně mi hlava nebere to, že někdo je ochoten za takovou hrůzu zaplatit. A že se dotyčná nestydí to takhle prodávat. Ten lapač snů měl normální cenu. Cenu, za kterou se prodává na fler (kolem 500 cca). Nicméně mě to donutilo přemýšlet nad tím, co bych mohla eventuálně prodávat na fler (nejenom to). O tom v dalším článku. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 20. 10. 2019

Některé jsou pěkné, ale ještě žádný nemám.

Odpovědět
Svata
Svata 19. 10. 2019

Vytvořit si vlastní podle návodu z internetu, Vám udělá obrovskou radost. Jsou vázané, drhané, mě se líbí háčkované. Kruhy se používají vyšívací, nebo z drátku. Pěkné a dostupné prodávají v květinářstvích a Rozmanitostech. Přeji dobrou ruku při výběru

Odpovědět
Majina
Majina 19. 10. 2019

o kúpe ,,Lapača snov,, som ešte nepremýšlala

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 10. 2019

Tak to vyráběla nějaká břídilka. U nás byly v létě Slavnosti města, prodávala tu paní lapače od 50 Kč za maličký až po 250 za velký kruh, všechny měla krásné. Já mám ten maličký s fialovými perky...Taky jsem přemýšlela, že je budu vyrábět, ale zatím nemám čas

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 090
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.