Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 12. 2015
Líbí se mi

Kam se ztratila slova? Smajlík, kam se podívám!

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 12. 2015
Líbí se mi
Kam se ztratila slova? Smajlík, kam se podívám!

Kam se ztratila slova? Smajlík, kam se podívám!

Děti usnuly a já tu projíždím vaše komentáře u testovacích příspěvků. Odpovídám na vaše dotazy, občas se přistihnu, jak se usmívám a když vidím, jak si mezi sebou radíte - jak na to testování - a vzájemně se podporujete, dělá mi to velkou radost!  

Bohužel ale cítím i trochu zklamání. V poslední době se v komentářích hodně rozmohly smajlíci. Nemyslím smajlíky v textu – ty zbožňujeme, ale místo komentáře dát jen smajlík. Víte, že si vaší aktivity u nás moc ceníme a odměňujeme ji, ale když vložíte do komentáře jen smajlík, je to na odměnu? Jedná se o hodnotný komentář, který si zaslouží body a následně dárky?

Máte u nás možnost otestovat plno zajímavých produktů či služeb a my bychom byly velice rády, kdybyste do komentářů psaly své postřehy, dojmy, zkušenosti, které by zároveň obohatily další ženy (i muže). Vždyť o tom to je, ne?

Sama jsme se přistihla, že když se nedokážu vyjádřit slovy, pošlu prostě jen smajlík – mrkací, líbací či děsně se chichotající.  Ano, na určité věci prostě reagovat jinak nejde, ale reagovat tak na ty naše skvělé produkty, které vám přinášíme a máte možnost je získat od nás zdarma? Není to málo?

Zajímal by mě váš názor. Co si o tom myslíte vy? Nezačneme se zas více vyjadřovat slovy než jen obrázky?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Řekla bych, že smajlíci jsou v dnešní době běžná "konverzace".. občas je také používám, když moc nevím, co k tématu říct .. nijak mě to nepobuřuje

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 1. 2. 2016

Přesně tak, Jitko. Smajlící jako doplnění textu, emocí, nálady ... ... to je super! Ale smajlíci jen jako prostředek ke sběru bodů, případně jen hesla typu: "Super!, Bezva! atd. ... to taky nemám ráda. Rozhodně si tady zasloužíte víc!

Odpovědět
Nikča
Nikča 5. 12. 2015

Nevim jak to tady ještě zcela funguje. Já třeba smajlíka dávám za větu či k větě je to pro mě takový znak( význam) věty, projev. Jinak jsou i články na internetu kde člověk nechce se nějak projevit písemně jako že ho to pobavilo nebo smutní atd. Hold v dnešní době je to tak a je to smutný. Tak větám

Odpovědět
gabulka
gabulka 5. 12. 2015

zpráva - to mělo být

Odpovědět
gabulka
gabulka 5. 12. 2015

jen smailik mi příjde opravdu zbytečná práva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 177
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.