Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

kubinda
kubinda
Vloženo 30. 10. 2015
Líbí se mi

Jedna jediná věc , kterou bych změnila...

kubinda
kubinda
Vloženo 30. 10. 2015
Líbí se mi
Jedna jediná věc , kterou bych změnila...

Jedna jediná věc , kterou bych změnila...

Tak si tak vytírám podlahu, když v tom mě přepadne myšlenka... Co bych udělala jinak kdybych dostala příležitost změnit ve svém životě jednu jedinou věc... 

Nejdřív mi projela hlavou spousta myšlenek, ale pak když jsem se do toho zabrala hlouběji, tak jsem si uvědomila, že snad vše, co mě zrovna napadlo, mělo za následek pak i něco dalšího, a to buď něco hezkého, nebo prostě jen něco důležitého, o co bych příjít tou změnou rozhodně nechtěla... 

Také to tak někdy máte, že přemýšlite o tom, co byste chtěli ve svém životě udělat jinak, jen kdyby vám někdo dal tu možnost???

Zamysleli jste se nad tím i trošku víc do hloubky, zda byste se tím nepřipravili o něco, co vás dělá, či udělalo šťastnými?

Vím, že nikdo z nás už nezjistí, zda by ta změna, kterou by udělal, byla lepší variantou od rozhodnutí původního, ale myslím si, že když už začneme zpochybňovat naše minulá rozhodnutí a naše činy, tak je důležité projít si v myšlenkách i události, které díky tomu nastaly třeba i za delší dobu.

Díky takovémuto nečekanému vnitřnímu rozjímání a trošku filozofování mi došla spousta věcí, které jsem si absolutně vůbec neuvědomovala. Teď vím, že až si zase jednou začnu sama sobě nadávat za to, co jsem to všechno udělala špatně, tak se nad tím zkusím zamyslet a raději se pochválím za to, k čemu to třeba bylo dobré.

Tím samozřejmně nechci tvrdit, že to tak je uplně vždycky, spíš bych nás tím chtěla všechny přimět k tomu, abychom se nad tím zkusili zamyslet a třeba budeme překvapeni k jakému zjištění nás to přivede...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
kubinda
kubinda 5. 8. 2020

Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

hmm :/

Odpovědět
Amanda
Amanda 1. 11. 2015

Bohužel

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 1. 11. 2015

Vše špatné je pro něco dobré a důležité je,jak jsme na tom v tuhle chvíli.Stačí věřit,že vše je jak má být a zítřek bude krásný.

Odpovědět
kubinda
kubinda 13. 8. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.