Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Je to tady... Vdávám dceru!

Líbí se mi
Je to tady... Vdávám dceru!

Je to tady... Vdávám dceru!

Už jste někdy vdávaly dceru? Věra se na to právě chystá!

Ano vdávám dceru. Je to neuvěřitelný pocit. Připadá mi to jako včera, když jsem ji vedla poprvé s rozzářenýma očima do první třídy a najednou z ní bude mladá paní. Když opadla první euforie, začaly jsme plánovat takové ty základní věci, jako kde a kdy? Řekla jsem si internet pomůže, ale to jsem si vůbec neuvědomila, jaké je to náročné. Těch svatebních webů je neuvěřitelné množství! Když jsem si vzpomněla na svoji svatbu s osmi lidmi, se kterými jsem byla pouze na obědě a potom jsme jeli na víkend na Slapy, tak jsem zjistila, že vůbec nevím co je svatba. O penězích raději nebudu ani hovořit.

Naštěstí má dcera má téměř ve všem jasno, takže si momentálně připadám jako figurka na šachovnici. Musím ještě dodat, že dcera žije v zahraničí, takže dostávám informace, kudy táhnout a já vesele vyrážím. Velice praktické je když si věc objedná a já ji pouze vyzvednu na poště. Nicméně, vše takto nejde. Jenom na matrice jsem byla 3 x. Vybrat vhodného tlumočníka, byl také pěkný oříšek, ale co jsem si opravdu užila, byl výběr šatů. Bylo to spojeno s návštěvou mé dcery, takže jsem byla v sedmém nebi . Když jsme však byly již ve čtvrtém salonu, tak mé nadšení začalo opadat. Konečně si vybrala a já byla na chvíli v klidu. Ne však na dlouho.

Kupodivu na místě konání jsme se dohodly okamžitě, ale s hostinou jsme váhaly. Nakonec napomohla náhoda. Kamarádka mě pozvala na svatbu do Babiččiny zahrady v Průhonicích a my měly jasno. Úžasná atmosféra, příjemní lidé a báječné jídlo, zkrátka jako u babičky. Nejvíce mě dostala domácí limonáda a tvarohové buchty, kde byl opravdový tvaroh. Mé srdce zaplesalo. To vše bylo servírováno na kytičkovaných talířích. Ještě jsme čekaly na vyjádření ženicha, ale česká kachna a domácí buchty vyhrály na plné čáře.

Vše schváleno, do svatby zbývá 53 dní, ještě nemáme spoustu věcí, jako doplňky, dekorace, auto atd., ale věřím, že vše dopadne tak, jak si novomanželé přejí a já opět uvidím její rozzářené oči, až ji povedu k oltáři .

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 15. 2. 2017

Odpovědět
konatovka
konatovka 17. 5. 2015

Také přeji, aby to vyšlo.

Odpovědět
gustawka
gustawka 29. 7. 2014

moc hezky napsané

Odpovědět
savana
savana 21. 7. 2014

Držím palce, ať vše vyjde.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 7. 2014

skvělý článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 815
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.