Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jajda69
Jajda69
Vloženo 20. 5. 2019
Líbí se mi

Je snění důležité? Věříte snům?

Jajda69
Jajda69
Vloženo 20. 5. 2019
Líbí se mi
Je snění důležité? Věříte snům?

Je snění důležité? Věříte snům?

Dneska v noci se mi zdály tak divné a praštěné sny, že jsem ještě chvíli seděla ráno na posteli a říkala si, že jsem ráda, že mojhe sny nikdo nevidí, protože by mne asi zavřeli do blázince. Nebo by si všichni minimálně klepali prstem na čelo. Pokud jsou sny opravdu obrazem podvědomí, a pomocí snů si v noci uspořádáváme myšlenky, jsem opravdu asi na hranici šílenosti. jak já závidím lidem, kteří se chlubí klidnými sny, nebo sny, ve kterých se létá. Já jsem létací sen neměla asi nikdy, pokud se přemisťování z místa na místo týče, jediný takový sen mívám o autu,a to mi buď nejede, nebo nedosáhnu na pedály -a opět nejede.. V mých snech by se asi ani Freud neorientoval . Občas jsem se snažila své sny vyprávět mému veklmi racionálně smýšlejícímu mužovi,ale když jsem viděla, jak se na mě dívá, radeji jsem s tím přestala.Nechci totiž,aby pochyboval o mém duševním zdraví. I tak mi sdělil koutkem úst, že se "zabývám kravinama", a že nezná nikoho, kdo by se takovýma pitominama zabýval. Tak jsem se lekla, že jsem jediný snový vypravěč na světě,a zadala jsem si do strýčka Googlu termín výklad snů a snář. U prvního mi vypadlo cca 1400 000 odkazů, u druhého asi 1 100 000 odkazů. Uf, ulevilo se mi - nejsem jediná, komu se zdají blbiny, nebo se zabývá tím, co se mu zdá. Ve snářích nehledám, přesto věřím, že nějaký význam sny mají. I ty moje praštěné. jak jste na tom vy? Věříte snům? Přemýšlíte někdy o tom co se vám zdálo? Hledáte význam snů ve snáři, nebo nad nimi mávnete rukou?

foto https://www.pexels.com/photo/adult-attractive-beautiful-beauty-371109/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Mirculka
Mirculka 26. 5. 2019

Sny mám skoro denně. Některé sny jsou krásné a někdy se mě nechce z toho snu procitnout. Jindy mám takové živé sny že se děsím toho že po opětovném usnutí se mě bude zdát pokračování. Leč i to se stává. A ve snářích taky si vyhledávám i když každý snář vypovídá o daném snu odlišné výpovědi co to může znamenat. Jen co u mě funguje tak sny o kalné vodě to je na 100% nemoc aspoň u mě.

Odpovědět
lemur
lemur 21. 5. 2019

Také se dívám do snáře.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 5. 2019

také mám často živé sny, děsivé sny, nesmyslné sny...atd, ale raději je nikomu nevyprávím... určitě by padl návrh na pobyt na psychiatrii

Odpovědět
Jajda69
Jajda69 20. 5. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 601
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.