Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 14. 1. 2017
Líbí se mi

Jak u nás?

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 14. 1. 2017
Líbí se mi
Jak u nás?

Jak u nás?

Tak máme po Vánocích. Byly jste hodné? Já ne! Evidentně jsem provedla něco ukrutně neodpustitelného. Jinak by mi totiž Ježíšek nadělil novou koupelnu ještě před Štedrým dnem. Ale protože jsem zlobivá holka, nemám ji ještě ani teď. Ano! Koukáte dobře! Od září k dnešnímu dni má koupelna není hotová. Už jsem se smířila s tím, že ani nikdy nebude. Nejkrásnější obklady leží zaprášené v krabicích, manželská postel se stále ještě nehnula z obýváku. O krabice zakopáváme už téměř půl roku a já neustále pčíkám z nadbytku prachu.

Jak je možné, že za tolik měsíců ještě není hotovo? Mě se neptejete, nejsem doma! Jsem kdesi na Bali, koupu se v průzračné vodě, utíkám před moskyty a srkám Sex on the Beach! Poněvadž kdybych se do toho pozemského ráje každý den nezajela mrknout a aspoň chvilku si nezaplavala, určitě by mi hráblo, no ne?!

Nový rok jsem díky bohu zaspala. Po náročné léčbě jsem ani nebyla moc schopná pít mu na zdraví. O půlnoci nás probudili sousedovic rachejtle, dali jsme si s myslivcem polibek a za vteřinu už bylo zase slyšet jen spokojené pochrupování. Oslavím si Nový rok až já budu chtít! Nejlépe v létě, u grilu, v bazénu, s novou koupelnou a zdravým tělem! 

Venku sněží, fouká vítr a naše dvě psinky smutně koukají do okna a čekají, až vylezu s piškotama. Holky! Dneska ne, dneska sedím u krbu a cpu se banánama. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 16. 1. 2017

Odpovědět
Moni82
Moni82 15. 1. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 14. 1. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.