Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Jak to mám já a jak to chodí v ŽENY s.r.o.?

Líbí se mi
Jak to mám já a jak to chodí v ŽENY s.r.o.?

Jak to mám já a jak to chodí v ŽENY s.r.o.?

Renata z Pracovny ŽENY s.r.o. Chrudim píše o tom, jaké to je být ŽENOU s.r.o. Čtěte!

Milé ženy a dámy, ráda bych vám sdělila to, co nosím v sobě posledních pár měsíců. Dějí se mi neuvěřitelné věci a jsem za ně velmi vděčná. Nebojte, sci-fi vás nečeká. Je to prostě život.

Čím více pustím uzdu, nepřemýšlím nad hloupostmi a dělám pořád to co mě baví, tím více se kolem mě objevují lidé, ženy, zajímavé osobnosti (a pozor nejde o celebrity, ale reálné a obyčejné ženy z mého okolí), které jsem neměla doteď možnost potkat. Jsou to ženy, které se chtějí k projektu ŽENY s.r.o. a ke mě přidat, sdílet s námi zkušenosti podnikatelské i osobní. Vidí, že díky Pracovně vznikají velké věci, nové, inspirativní a rozhodně ne nudné.

Za tu dobu, co je Pracovna otevřena, mi prošlo dveřmi mnoho žen a já jen s radostí a láskou sleduji jaké kouzlo to má, nejedna odchází s úsměvem na rtech a odpovědí: "Děkuji vám, že jsem měla možnost se s vámi potkat" a ,,Teď už vím, že díky ŽENY s.r.o. se dostanu zase o krok dále". Mám radost, když odchází s listem plným kontaktů na možné spolupráce - bez reklam, poplatku a nátlaků. A takhle moje milé ženy propojování funguje, má budoucnost, má smysl, věřte mi. Ty ženy, které se díky Pracovně ŽENY s.r.o. Chrudim postavily na vlastní nohy, budeme od září zviditelňovat, sdělovat jejich emoce a příběhy a dozvíte se více o tom, jak je fajn mít podporu a to jakoukoliv. Jak je to prima nebýt na ty bolestivé začátky sám. Sdílet zkušenosti s ostatními je to nejvíc, co si můžeme přát. Možná se někteří již brzy přesvědčí na vlastní kůži.

Můj příbeh je o tom, že díky Ženám se dostávám výš a výš nejde o finance, ale emočně stoupá moje vnitřní já a k tomu všemu mám možnost setkávat se s vámi - s lidmi z ulice, z reálného života, s lidmi, kteří mi věří. Mám možnost dělat práci, která mě baví a zároveň plnit svoji misi - být užitečná.
A to, že opravdu nelžu, přikládám malý důkaz, jak to bezvadně funguje, píši tento článek a najednou mi přijde zpráva: "Renčo, kdybych jednou chtela zacit podnikat, tak mi poradis jo? Ja pořád neco vymejšlim.. Ale naši nebo přítel mě vždycky uzemní. "

Mimo jiné toto slýchávám často.

Jasně, že poradím a ráda, vždyť mě to přeci baví! Dělejte taky co vás baví, nebudťe na to sami, nebojte se si říci o pomoc , budťe sami sebou a přijďte mezi nás! 

Sakra to je úleva. Konečně jsem se mohla vykřičet.

Jo a ještě jedna věc. Potkávejte se s těmi, se kterými se potkat chcete nebo máte. A nechte věci volně běžet, vše má svůj čas. Plňte si své sny a vize.

Před 2 lety jsem zachraňovala muže v kaštanových alejích. Ležel bezvládně na zemi kousek od našeho domu, zrovna jsem venčila psa. Okamžitě jsem zastavila a začala s první pomocí, dělala jsem co jsem mohla do příjezdu záchranky. Když přijela sanitka, naložila muže a už jsem nic víc dál neřešila. Konec byl bohužel smutný, i přes to, že snaha byla veliká. A čas šel dál. Jednou mi do Pracovny přišla na seminář žena, která se zabývá bylinkami a slovo dalo slovo a my se setkaly a domlouvaly bylinkové sedánky pro naši Pracovnu. A najednou při další shůzce na tu milou ženu hledím a říkám: "Bože, vy jste byla jako záchranář v té sanitce a ona na to, že ano, že si mě pamatuje" a pak co je sci-fi Měly jsme se potkat a stalo se to díky ŽENY s.r.o.

Jsem za to nesmírně vděčná! Hanička je úžasná žena plná energie. A těm, kteří se s ní u nás potkají, zeptejete se jí klidně a sama vám řekne jak to tenkrát bylo.


ŽENY s.r.o. je fenomém, síla, posedlost.

Přijďte k nám změnit své životy:o)))

S láskou k Evě a celému týmu Renata !

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
maorabela
maorabela 3. 2. 2015

Těším se na setkání

Odpovědět
deeana
deeana 22. 12. 2014

hezky napsáno...a ta náhoda...také se mi stávají takové náhody, co vemou za srdce

Odpovědět
heenna
heenna 22. 12. 2014

me taky )

JanaV
JanaV 21. 12. 2014

Renco, moc hezky napsano! Ano, Zeny sro jsou sila, posedlost... jen tak dal!!!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 760
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.