Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 9. 2015
Líbí se mi

Jak se žije s velkou hnátou aneb sen o sexy botách

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 9. 2015
Líbí se mi
Jak se žije s velkou hnátou aneb sen o sexy botách

Jak se žije s velkou hnátou aneb sen o sexy botách

Miluju boty. Po shlédnutí Sexu ve městě a filmu Ďábel nosí Pradu je můj sen mít šatník, kam přijdu, rozsvítím a objeví se přede mnou ty úžasné boty ve vitrínách, které na mě volají – vem si mě, mě, ne mě! Bohužel realita je jiná. Již na škole jsem patřila mezi ty vyšší dívky, ale s tím bylo spojeno i to  - když rosteš do výšky, roste i noha.  A mě ta noha tedy vyrostla! S velkou nohou začaly i moje příhody s koupí vhodných bot. Vždy, když jsem vlezla do obchodu, čekala mě dlouhou cesta. Nevím proč, ale ta velká čísla jsou vždy až na konci prodejny. Vydáte se cestou, kdy se kocháte krásnými botičkami, až přijdete k regálu, kde na vás kouká pár příšerných, nevkusných "lodí". Někdy mám pocit, že je to pomsta. Byla ti nadělena vysoká postava, tak proč bys měla nosit krásné boty. Nechceš toho moc?

Ne, nechci. Chci jen hezké boty!

Vždy, když vlezu do obchodu s tím, že si chci koupit lodičky na vysokém podpatku, odcházím s teniskami. Boty na vysokém podpatku prostě pro slony nedělají!

Naštěstí stejně jako boty, miluju i kabelky. U nich je totiž jedno, jestli máte nohu ve velikosti 42 či preferovanou 39. Přijdete do obchodu a stačí si jen vybrat – přejete si malou či velkou? Můžu mít kabelku ve všech velikostech a ve všech barvách a žádné míry nerozhodují.

Ale nechce se mi ten sen krásných bot na podpatku úplně vzdát. Tak pokud byste věděly o nějakém obchodě, kde mají lodičky i pro slony, budu ráda za každý tip.  Již nechci být v baru jediná, která má na nohou tenisky!

A pokud se mezi vámi objeví další, která řeší stejný problém a občas kvůli své přerostlé noze skončí v pánském oddělení, napište mi, jak to řešíte. Vzdaly jste to a chodíte jen v teniskách, nebo jste objevily obchod, kde si můžete dopřát sexy botičky?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Já mám vel. 40, ale i tak někdy sehnat něco hezkého je někdy boj, protože vel. 40 bývá mezi prvními vyprodanými velikostmi.

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 9. 2015

Co to je velká noha, lidí mají často velikost kolem 40, mmch Lejla Abbásova kdysi na jedné módní přehlídce prozradila, že má velikost 43...tam bych se ptala...

Odpovědět
Jitka | ex ŽENA s.r.o.

Ráda bych všem poděkovala za tipy na koupi lodiček! Nečekala jsem, že od vás dostanu tolik zpráv. Musím se také přiznat, že mě i potěšilo zjištění, že v tom nejsem vlastně sama. Vše postupně pročítám, brouzdám po internetu a chystám se i na nákupy do obchodů. Držte mi palce a až seženu ty pravé, tak se s nimi tady pochlubím!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 481
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.