Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Alena Ratajova
Alena Ratajova
Vloženo 5. 10. 2015
Líbí se mi

Jak se odhodlat a rozjet nový projekt

Alena Ratajova
Alena Ratajova
Vloženo 5. 10. 2015
Líbí se mi
Jak se odhodlat a rozjet nový projekt

Jak se odhodlat a rozjet nový projekt

S mojí nejlepší kamarádkou už jsem se pustily do spousty projektů a protože jsme akční ženy a rády posouváme naše hranice a limity (teď už tedy opatrněji, dřív jsme byly mnohem víc hr) a portfolio našich aktivit se rozrostlo o nový projekt.

Obě dvě se energiemi a „věcmi mezi nebem a zemí“ zabýváme už spoustu let, i to ostatní učíme a to tak, aby to nebyla jen teorie, ale zajímají nás hlavně praktické věci.

Konkrétní a hmatatelné způsoby, jak si zjednodušit život. Když tu ty možnosti jsou, tak proč to neudělat, že?

A slovo dalo slovo a po úvaze, jak schopnosti využít byla vymyšlena WWW.FIREMNICARODEJKA.CZ (projekt pro všechny podnikatele, majitele firem, personalisty, zkrátka pro všechny, kdo chtějí zvýšit příliv nových klientů, odstranit bloky, které by jejich podnikání mohly bránit, zvolit nejvhodnějšího zaměstnance mezi vybranými uchazeči, zlepšit energii na pracovišti a spoustu dalších věcí.

Tváří bude Jana a mou starostí – v tomto případě spíš RADOSTÍ, je postarání se o komunikaci, PR, marketing, zkrátka všechny ty věci kolem – ta příprava a ta „realizace“ bude na ní.

Co mě nejvíc baví a fascinuje zároveň, že když máte dobrý nápad a nadchnete se pro něj, tak pak to jde tak nějak samo… všechno jde hladce, nápady srší. Pro webové stránky jsme použily zdarma systém Wordpressu (což mimochodem velmi doporučuji, pokud si chcete udělat webové stránky a nechcete na začátku platit webaře, nebo prostě jen chcete, aby to bylo rychle…). Na své další projekty jsem měla webaře, grafika, všechno trvalo dlouho, než se to vymyslelo... a tyhle stránky jsou tak jednoduché a chci po nich pár věcí, že na to Wordpress bohatě stačí… a co je hlavní, uděláte si to tak, jak chcete. Založit Facebookový profil byla také hračka, zkrátka všechno běželo, jak na drátku.

A první realizace s klienty už máme úspěšně také za sebou.

Moje rada a ponaučení:  Pokud máte nějaký projekt v hlavně, jděte do toho. Nečekejte, až budete mít víc zkušeností, víc peněz, víc všeho... Jsou způsoby, jak začít s minimem vynaložených peněžních prostředků. Rozhodně neříkám, nechte práce, co děláte, všechno hoďte za hlavu a pusťte se do honu za Vaším snem, TO ANI NÁHODOU. Můžete začít jako koníček, aktivita mimo Vaši práci a co Vy víte, třeba se to zvrhne a začne Vás to živit tak, že původní práci necháte… To ale nezjistíte, dokud to nezkusíte.

Zakončím citátem…

LEPŠÍ LITOVAT TOHO, CO JSME UDĚLALY, NEŽ TOHO, CO JSME NEUDĚLALY...

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 10. 2015

Souhlasím s citátem v závěru článku a jinak, jste opravdu akční ženy, jen tak dál

Odpovědět
Alena Ratajova
Alena Ratajova 6. 10. 2015

Díky, Leni)To jsme a čím dál víc, jsem zvědavá, kam to povede Krásný den

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.