Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanina1
Hanina1
Vloženo 29. 10. 2014
Líbí se mi

Jak se nezbláznit? Zase pokračujeme.

Hanina1
Hanina1
Vloženo 29. 10. 2014
Líbí se mi
Jak se nezbláznit? Zase pokračujeme.

Jak se nezbláznit? Zase pokračujeme.

Další várka od Haniny, jak se nezbláznit. Čtěte a inspirujte se!

Tak už jsem na to přišla moje milé maminky

Teď byl státní svátek. Starší dítko si vzala v neděli v poledne býválá tchýně - mimochodem je naprosto super a to doopravdy a mladší jsem nechala na hlídání tatínkovi - vzal si v pondělí dovolenou, takže si udělal víkend v týdnu (o normálním víkendu byl v práci) a tak jsem kývla na kamarádčinu nabídku a šla s ní na brigádu do tiskárny. Můžu o sobě říct že jsem manuálně zručná, i když jsem nikdy takovou práci nedělala a práce se nebojím, a tak jsem se těšila. AAAA splnilo to má očekávání ODPOČALA JSEM SI.

AŤ ŽIJE BRIGÁDA!!!

Sice jsem vstávala ve čtyři ráno - ale počkat, to vstávám i tak, protože mladší se v tuto dobu obvykle budí. Sice nevím proč ale prostě budí a tím budí i mě a já pak většinou nemůžu zabrat. Hodinu na to vstává přítel do práce takže už z toho spánku nemám nic. Nevadí. Vstala jsem oblékla se a šlapala do vedlejší vesnice, pěkně pěšky, na vlak. Směna začínala v šest a já s kamarádkou končila o půl paté. Domů jsem dorazila v šest. Ale za ty dva dny, co jsem sice makala jak šroubek a byla fyzicky unavená, jsem si neuvěřitelně psychicky odpočinula a nabila baterky

Je pravda, že je potřeba mít chlapa o kterém víte, že když s ním necháte vpodstatě dva dny o samotě dítko, nezpůsobíte ani jednomu psychickou újmu a i vaše domácnost (samozřejmě po předchozím upozornění že se nehodláte vrátit a začít novou úklidovou směnu) bude víceméně ok. Což naštěstí až na pár detailů mám. I když se s vámi podělím o jednu úsměvnou historku z těchto dvou dní:

Jedenkrát za 14 dní nám vyvážejí popelnice. No tak jsem ji vyvezla z domu na místo, kde si páni popeláři vezmou a vysypou, no a můj drahý mi v pondělí sdělil že NEVÍ, která byla ta naše. Nějak jsem tomu moc nevěnovala pozornost, neboť jsem byla celkem grogy a říkala si, že kdyžtak pro ni zajdu ve středu. Noo jaké bylo ale včera mé překvapení, když mi drahý sděloval, že jednu přivezl a proč proboha jsem to nešla zkontrolovat už ten den, kdy mi o tom říkal, jestli je to naše popelnice. Nutno podotknout, že s námi bydlí už dva a půl roku a popelnici jsem dala za úkol jemu - přece se s tím nebudu tahat, když on je chlap. No a jak vidno, tak si za tu dobu nezapamatoval, jak vypadá naše popelnice, protože ta co přivezl ROZHODNĚ NENÍ NAŠE. Chudák ten soused co si šel pro svou popelnici a nenašel ji tam Zaplať pánbůh že jsme na vesnici a zas se to tak neřeší. Každopádně až příště budou vyvážet popelnice tak pro prázdnou musím jít JÁ a hlavně nesmím zapomenout ji označit číslem domu, aby se drahý už příště nepomýlil

Takže moje milé, pokud máte pocit, stejně jako já, že už vám to přerůstá přes hlavu a máte aspoň trochu schopného chlapa, tak šup na nějakou tu brigádku, i když jen jednorázovou. NEUVĚŘITELNĚ SI U TOHO ODPOČINETE.

Samozřejmě si nesmíte připouštět myšlenky na to co se doma děje. KDYBY BYLA VELKÁ KRIZE ONI BY VOLALI, tomu věřte

Mějte se krásně! 

Vaše Hanka :P

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 16. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 11. 2016

Odpovědět
Viera1
Viera1 27. 12. 2014

poucne

Odpovědět
Bad Guy
Bad Guy 31. 10. 2014

přínosné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 490
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.