Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

arowana
arowana
Vloženo 14. 9. 2013
Líbí se mi

Jak jsem testovala čokoládové pralinky a delikatesy od Winehouse

arowana
arowana
Vloženo 14. 9. 2013
Líbí se mi
Jak jsem testovala čokoládové pralinky a delikatesy od Winehouse

Jak jsem testovala čokoládové pralinky a delikatesy od Winehouse

Už jsem se nemohla dočkat pátku, až dorazí testovací balíček od Winehouse. Dorazil v pátek v poledne, přesně jak jsem uvedla v emailu. Teď jsem se pro změnu nemohla dočkat vnučky, aby to všechno viděla a taky ochutnala. Dorazila ze školy v 15 hodin a hned se ptala: "Už to přišlo?" " Ano, tady to máš vystavené." Pořád vidím její rozšířené zorničky nad úžasnými čokoládovými pralinkami. Otvíráme je jako první. Obdivujeme nádhernou ruční práci vpečetěnou do těchto neodolatelných pralinek a poctivě se dělíme o každý kousek na polovinu. Manžel závistivě přihlíží. Má smůlu, je totiž diabetik. Jdeme se s vnučkou podívat na internetové stránky, kdo vůbec takovou vynikající nádheru u nás vyrábí. Čteme krásné články od pana Martina Pokorného, který se výrobou čokoládových pralinek zabývá. Dovídáme se spoustu zajímavých a užitečných informací o čokoládě a jejím vzniku. Vybírám jednu jeho větu: Lidé čokoládu milují a čokoláda miluje lidi. Co k tomu víc dodat.

Následuje testování vinného moštu z odrůdy muškát moravský. Jak je napsáno na etiketě: V lahodném vinném moštu se snoubí slunce jižní Moravy s uměním a tradicemi našich předků. Podmanivou svěží vůni a plnou chuť si zamilují děti, nadchne ženy a ocení ji skuteční znalci. Tak toto platí o moštu stoprocentně. Skutečně lahodná, vynikající chuť. Manžel opět závistivě přihlíží. Mošt je poměrně hodně sladký. Utěšuji ho, že večer ochutnáme spolu víno.

Vnučka odjíždí na chatu a blíží se večer. Zapaluji svíčku, otvírám láhev vína a volám na manžela. Víno je sice polosladké, ale nemám to srdce mu nedat ochutnat. Nalévám do skleniček a ochutnáme. Jsem milovnice dobrého vína, ale musím se přiznat, že zůstávám věrná stejným, osvědčeným značkám. Teď zjišťuji, že dělám velkou chybu. Perlito Pinot Noir Rosé 2012 z vinařství Kořínek mě úplně dostalo. Má lákavou barvu a velice příjemnou, svěží, mírně sladkou chuť. Zavírám oči a představuji si nekonečné řady vinných keřů, ověšených těmi sladkými hrozny, ze kterých bylo vyrobeno toto víno.  Po chvilce blaženého snění otvírám oči a je mi velmi líto těch žen, na které se testovací balíček nedostal. Bylo mi velkou ctí a potěšením spolu s rodinou tyto dobroty otestovat a za sebe vřele doporučuji. Ochutnejte!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 1. 8. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 21. 1. 2018

Ty jsem niky neměla

Odpovědět
overlooks
overlooks 21. 3. 2015

Netestovala jsem, ale měla jsem to štěstí jich pár zkusit a byl to zážitek!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 434
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.