Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 3. 11. 2013
Líbí se mi

Jak jsem se stala součástí ŽENY S.R.O.

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 3. 11. 2013
Líbí se mi
Jak jsem se stala součástí ŽENY S.R.O.

Jak jsem se stala součástí ŽENY S.R.O.

Milé ženy,


pár dní po mých narozeninách jsem objevila portál ŽENY S.R.O. Velmi jsem si to zde zamilovala a zaregistrovala jsem se ihned. Každou chvilku se vracím a komentuji či hodnotím nové příspěvky. Proč? Protože mě to tu jednoduše baví!

Taky tu najdete zmínku o mé kapele HANDABANDA - jsem její zakladatelkou, kapelnicí, manažerkou. Hrajeme na plesech, zábavách, svatbách, zkrátka všude tam, kde chtějí živou muziku.

Ale to jen na úvod.
Když je něco úžasné, chcete toho víc a víc.  A to je i můj případ. Chtěla jsem víc! A včera jsem dostala od ŽENY S.R.O. dárek. Taky milujete dárky? Já strašně! Nemyslím ty k narozeninám, pod stromečkem (ty pochopitelně taky, i když mnohem raději dárky dávám), ale mám na mysli ty dárky, které dostanete navíc k nákupu - například od kosmetických firem nebo k časopisu.
Většinou tedy musíte investovat, abyste dostala víc. Já (zatím) nemusela investovat ani korunu a už jsem dostala krásné pero, zápisník, diář, flash disk ALE...

...ALE hlavně školení! Perfektní školení od Lucie Asenové. Školení prodejních dovedností, protože jsem se rozhodla stát Ambasadorkou projektu ŽENY S.R.O. Ale nebylo to jen příjemné školení krásné ženy, se kterou, jak se ukázalo, máme hodně společného. Dostala jsem opravdu praktický návod, jak si stanovit a měřit cíle. Tedy ještě jednou obrovské DÍKY, Lucko!!

Ale díky patří celému projektu ŽENY S.R.O., který je o ženách, pro ženy.

Takže, milé ženy, které jste zatím jen registrované (nebo i vy, které jen nakukujete) - jestli chcete, jako já, něco víc, pojďte do toho s námi!

Hanka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 8. 9. 2020

Super.

Odpovědět
lemur
lemur 2. 8. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

držím pěsti

Odpovědět
LilyAnn
LilyAnn 25. 11. 2018

Držím palce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 164
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.