Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

arowana
arowana
Vloženo 14. 9. 2013
Líbí se mi

Jak jsem objevila web Ženy s.r.o. a přestala užívat antidepresiva

arowana
arowana
Vloženo 14. 9. 2013
Líbí se mi
Jak jsem objevila web Ženy s.r.o. a přestala užívat antidepresiva

Jak jsem objevila web Ženy s.r.o. a přestala užívat antidepresiva

Arowana se s námi podělila o svůj příběh, který může být isnpirací pro nás všechny!

Jak již jsem o sobě prozradila, jsem v předčasném důchodu a pečuji o nemocného manžela. Tím pádem se málokdy dostanu mezi lidi, a tak mým jediným spojením se světem je internet. Při jednom brouzdání na internetu jsem objevila portál Ženy s.r.o. Nelenila jsem a okamžitě  se zaregistrovala. Podívala jsem se na video, jak pracovat s webem Ženy s.r.o a pak jsem začala tento web hojně navštěvovat, až jsem se na něm stala zcela závislou. Od té doby nenavštěvuji na internetu nic jiného. A tak pilně testuji, sdílím zážitky jiných žen, hodnotím, občas napíšu článek, nebo vložím recept. A co mi nejvíc pomáhá?  Jsou to články od PhDr. Lucie Lebduškové. Každý její článek je pro mě velice povzbuzující, inspirativní, zkrátka mi mluví z duše. Přečetla jsem si o ni mnoho zajímavých věcí a velice chválím její rozhodnutí odejít z role posuzovatelky psychicky nemocných lidí a raději jim pomáhat v tom, aby vůbec psychiatra nepotřebovali.

A teď se dostávám k hlavní myšlence mého článku. Užívám 3 roky slabší antidepresiva. V lékárně, když jsem si je vyzvedávala, mi řekla mladá studentka 5. ročníku farmacie, která tam byla na praxi, že to mám na dobrou náladu. Zvykla jsem si na ně, a když jsem si je zapoměla vzít, cítila jsem se nervóznější.

Psychiatra jsem měla navštívit v polovině srpna. Bohužel jsem termín propásla, a když jsem tam šla dva dny po termínu, paní doktorka měla dovolenou a sestřička mě objednala až za další tři týdny. A tak jsem zůstala bez tabletek na dobrou náladu a řekla si, že to vydržím bez nich. První dny jsem se necítila nejlíp, ale pak jsem začala navštěvovat web Ženy s.r.o., který mě úplně pohltil a začala jsem se cítit den ode dne lépe. Když jsem navštívila paní doktorku po jejím návratu z dovolené, tak konstatovala, že již žádné léky na uklidnění nepotřebuji.

Děkuji Ženám s.r.o. a všem, kteří tam přispívají. Všichni jste moji terapeuti.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 1. 8. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 23. 7. 2019

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 21. 2. 2019

super ...že vám to pomáha...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 434
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.