Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Skipinka
Skipinka
Vloženo 10. 1. 2016
Líbí se mi

Jak jít dál za svým snem

Skipinka
Skipinka
Vloženo 10. 1. 2016
Líbí se mi
Jak jít dál za svým snem

Jak jít dál za svým snem

Stojím před soudní síní, pohlédnu z okna a tiše rekapituluji minulost. Stalo se, co se má stát. Nasaji pozitivní energii a vydechuji negativní myšlenky. Okamžitě pociťuji, jak ta všechna tíha a starosti odplouvají do neznáma. Během pěti minut, které se jeví jako pouhý okamžik, končí jedna etapa mého života.

Dnes stojím před prahem dveří, nahá v celé své kráse. Naděje na krásný šťastný život žene moji kuráž k lepším zítřkům. Přátelství, které jsem navázala v době nejtěžších chvílích je pevnější a trvalejší. Učím se být sama sebou a rozvíjím osobnost i ducha. Díky Ženám s.r.o. zvyšuji své sebevědomí a otevírám své srdce každému okamžiku, který osud naděluje. Je to náročná cesta plná zvratů, pádů, pokušení, ale nadšení dokázat velké věci, jako matka, žena, přítelkyně, opora, dokáže vždy naplnit touhu nepolevit v mém snažení.

Včera, když jsem držela svoji dceru v náručí a hleděla s láskou do modrých očí plných něhy a šibalství a hřejivý dotek našeho milovaného Márfýka polaskal unavené ruce od starostí všedního dne, zaplesala dušička uvědoměním, že vše co dělám je správné. Už nikdy se nechci měnit jen proto, abych si získala něčí respekt či lásku, zůstanu taková, jaká jsem. Vždyť láska není o potřebě měnit někoho k obrazu svému, ale zažívat štěstí i smutek, radost i žal a podporovat se navzájem v každém snažení být lepší, silnější, chytřejší. Nechci být dokonalá, protože to není nikdo. Jaký by byl asi svět plný dokonalosti? Určitě velká nuda.

Každý den skládám střípky mozaiky, z které se skládá můj život. Kousek po kousku dosazuji dobré i špatné vlastnosti, zkušenosti. Cítím hrdost ve svém srdci.

Mám úžasné dítě, veselého psa a jednou, až o nás bude někdo stát a přijme zodpovědnost, která obnáší starost o ty nejbližší a poskytnutí náruče plné lásky, s lehkostí vlastního bytí, vpluji pod ochranná křídla svého vyvoleného s důvěrou. Věřím, doufám a miluji život, protože to dobré co mi nabízí, stojí za to.

Držte se milé ŽENY, vždyť pozitivní pohled je motor, který dává naději k těm nejkrásnějším chvílím.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Misha69
Misha69 21. 5. 2016

Krásně napsané

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 22. 5. 2016

Děkuji

megan1
megan1 11. 3. 2016

Odpovědět
avatar
Lucie Radkovicova 16. 1. 2016

hlavu vzhůru, máte tu hodně podporovatelek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 108
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.