Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 20. 6. 2014
Líbí se mi

Hovory V aneb povíkendové povídání

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 20. 6. 2014
Líbí se mi
Hovory V aneb povíkendové povídání

Hovory V aneb povíkendové povídání

Sexuální bouře a 7., 8. a 9. div světa! V blogu od tety Evy najdete vše a dobře se pobavíte.

Milé dámy,

další víkend je za námi, a ty z nás, co mají štěstí, za sebou zanechaly i první pracovní den tohoto týdne. Také se u vás v práci nebo v zaměstnání vedou předvíkendové řeči (Co budeš vařit? Co máte v plánu? …) a povíkendové (Jaký byl víkend? Co babička? …).

V rámci povídání o sobotě a neděli mi kolegyně špitla, že se modlí, aby TO dostala (upozorňuji, že dopororučený dopis to nebyl). Jediná, podle mého názoru logická, reakce je se zeptat jestli je těhotná, ne? Tak jsem se mírně závistivě zeptala. Na to mi kolegyně, budu jí říkat Helena, konec konců se tak jmenuje, odpověděla, že není těhotná, jen utahaná. Ale abych začala úplně od začátku.

Helena má dvě děti a muže Pepu, co jezdí za prací do Německa, takže se domů vrací jen na víkendy, které prožívají velice intenzivně. Aby si stihl užít za dva dny dětí, jí i jejích kulinářských schopností. Během týdne spolu sice vedou čilou komunikaci, ale jen pomocí SMS, mailů a občas asi i telefonátů.

Heleně se nedávno podařil malý logistický zázrak.

Na noc umístila děti pryč, neměla periodu a ani domeček jim nehrozil žádnou katastrofou čili podmínky pro romantický večer jak vyšité.

A PŘESNĚ! Samozřejmě, muž jí usnul ještě než se k němu stačila přitulit. No, Helena je taková ráznější, takže ho „sprdla“ na tři doby, něco v tom smyslu, že jestli si myslí, že mu bude dělat kuchařku, uklízečku a telefonistku, tak se pěkně plete, že buď všechno (je vám doufám jasné, co tím myslela) nebo nic.

Tři dny spolu neSMSkovali, ale pak se to urovnalo a muž jí to chce teď vynahradit. Helena proto doma zažívá sedmý div světa a osmý div světa, dneska dopoledne sice říkala, že už nemůže, ale nedomlouvala se odpoledne s Pepou (jo, Pepa je totiž už týden doma a dalších 7 dní má před sebou) na devátém divu světa?
A jaký jste, dámy, prožily víkend vy?

Vaše teta Eva

P. S. Navzdory anebo právě proto, že Helenu doma čekala bublinková koupel, sklenka Tokaje, romantická večeře při svíčkách s banánem v čokoládě jako s dezertem, devátý div světa nebyl spatřen . Helena usnula.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 4. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super

Odpovědět
konatovka
konatovka 5. 3. 2015

Je to zkušenost ze života.

Odpovědět
moname
moname 26. 6. 2014

Odpovědět
Cordelia
Cordelia 25. 6. 2014

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 476
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.