Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 14. 5. 2020
Líbí se mi

Gothic 2 pátá část

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 14. 5. 2020
Líbí se mi
Gothic 2 pátá část

Gothic 2 pátá část

3) Neučit se dovednost stahování kůže. Vlčí kůže můžete totiž najít různě po Khorinisu a ušetříte tak 5 dovednostních bodů, které můžete využít daleko účelnějšeji. Místa s kůžemi: 2 kůže v krčmě Mrtvá Harpyje v jednom z pokojů (na stěně a za sudama), 4 kůže v loveckém táboře za ovčákem Pepem na Onarově farmě, 3 kůže ve stanu u lovce Dragomira u krčmy Mrtvá Harpyje.

Až budete mít 6 kůží, přineste je Bosperovi. Odmění vás 60 zlatými a bude souhlasit s vaším vstupem do učení, ať už k němu nebo k někomu jinému.

Bosper od vás jako učňů kůže vykoupí za plnou cenu. Dá se tím slušně vydělat, ale to je to jediné, co práce u Bospera přináší.

Alchymista Constantino vás přijme jako svého učně, když mu přinesete určité byliny. Které to jsou, je napsáno na seznamu, co vám dá. Kde je ale najít? Jděte za obchodníkem Zurisem na městském tržišti a pořádně s ním promluvte. Zeptejte se ho, kde Constantino své byliny sbírá. Zjistíte, že vždy vyjde branou u tržiště a dá se doleva. Jen Královský šťovík údajně roste u kamenného kruhu u Lobartovi farmy. Řiďte se tím a zdánlivě obtížný úkol je primitivní. Nutno podotknout, že veškeré byliny se vlevo od tržiště objeví až poté, co vám Zuris o tom řekne. Totéž platí o Královském šťovíku u kamenného kruhu (roste až za kamenném kruhem na malém palouku dole).

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 6. 2020

hry nehraji

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 5. 2020

hm...

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 14. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 14. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 846
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.