Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 15. 5. 2020
Líbí se mi

Gothic 2 osmá část

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 15. 5. 2020
Líbí se mi
Gothic 2 osmá část

Gothic 2 osmá část

Ať už jste přinesli skřetí zbraň nebo pobili bandity, Harodovo svolení máte.

Harad od vás jako učňů vykoupí za plnou cenu všechny meče, které vykováte. Což je hodně dobrý byznys. Samozřejmě vás bude učit kovařinu, která vám v pozdější fázi hry otevře cestu k těm nejmocnějším zbraním ve hře.

Matteo

Matteo je obchodník, jež má svůj krám kousek od vstupu do Horní části města - naproti Bospera. Do učení vás ale nepřijme, jelikož už učně má. Jeho souhlas se vám ale může hodit. Chce po vás 100 zlatých. Celkem velká sumička na začátek hry. Naštěstí to ale nebudou vaše prachy, nýbrž jeho prachy, které kdysi půjčil Thorbenově dceři Grittě. Ta ze sebe teď dělá chudou a nechce Matteovi prachy vrátit, přičemž má snad každý týden nový hadry.

Gritta bydlí s Thorbenem v jeho domě naproti kováře. Vlezte do jejich domu a vše na ní vybalte. Bude ze sebe dělat hrozně chudou a pokusí se vás omámit dojemným příběhem o smrti jejího muže. Nenechte se zmást a přitlačte na ní tím, že jí necháte prodat majetek. To už nevydrží a peníze vám dá. Doneste je Matteovi, který se pak za vás ochotně přimluví u ostatních mistrů.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 29. 6. 2020

hry nehraji)

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 639
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.