Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 3. 4. 2020
Líbí se mi

Gothic 1 třináctá část

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 3. 4. 2020
Líbí se mi
Gothic 1 třináctá část

Gothic 1 třináctá část

Ta je v nejnižším místě dolu pečlivě strážena Ashganem. Avšak když mu řeknete vzkaz od Iana, ještě jí neotevře. Chce jako zálohu pro případný boj s červy 2 nebo 3 templáře. Prvním je Gor na Kosh. Ten půjde zcela dobrovolně. Ovšem druhý, Gor na Vid, za to bude chtít léčivý lektvar. Třetího můžete najít, pokud půjdete směrem k Ianovi. Jmenuje se Gor na Bar a ochotně půjde s vámi. Sraz je u Ashgana, který vám povolí již otevřít bránu.

Hned za ní vás čeká tak 7 důlních červů. Můžete je nechat na templářích a vejít dovnitř. Další cesta je už lehká. Zakouzlete svitkem světlo, jelikož je tam tma jak v pr... Na konci cesty je samotná královna důlních červů. Ta se nehýbe a pokud jste v dostatečné vzdálenosti, nemůže vás trefit. Až jí zabijete, posbírejte všechny vajíčka okolo ní.

Mezitím vás ovšem čeká jedna příjemná povinnost. Vaše činy dole v dole neunikly významným osobám ve vašem táboře. Jste-li Stín, Thorus vás přijme mezi stráže nebo Corristo mezi mágy ohně. Jste-li novic, Cor Angar vás přijme mezi templáře a jste-li bandita, Lee vás přijme mezi žoldáky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 4. 4. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 206
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.