Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 4. 2021
Líbí se mi

Důchodce...odstřelit ať nevyžírá stát.

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 4. 2021
Líbí se mi
Důchodce...odstřelit ať nevyžírá stát.

Důchodce...odstřelit ať nevyžírá stát.

• Důchodci jsou nechutná, krutá a nepřející pakáž.

• Všechny prachy vyžerou oni a my abysme si na důchod spořili...A když vidím v televizi, jak jsou nenažraný a ještě jim to nestačí, zvedá se mi žaludek.

 

• Jejich revírem je Kaufland,jejich tempo je vražedné,jejich protivníci jsou malá písmena, prodavačky a skleroza, duchodci z domova důchodců pořebují na záchod ve dne v noci, jejich úkolem je zdržovat fronty v supermarketu.

• Ty vole, clovek jde pro zas*any rohliky a nez se probere prez ty babky co se zastavej ve prostred ulicky a zacnou kafrat...tak zapomene co chce koupit .........a mohlo by se pokračovat dál. Ty nejvíce urážlivé a sprosté výlevy většinou cenrorové mažou.

Ušlechtilost, úcta a moudrost zatím existují i jinde, než v knížkách. Ale jsou trochu na vymření. Ale aspoň bychom měli mluvit o tom, proč se ze vztahů mladý-starý ztratila ÚCTA. Není to ještě tak dlouho, co se rodičům a prarodičům vykalo. Není to tak dlouho, co se smekala pokrývka hlavy. Není to tak dlouho, co pak učitel byl autoritou, které se těšil, i když už dávno byl na penzi.

 

Hodně mladých tvrdí že důchodci jsou zapšklý, sprostí, neurvalý. Asi se musí přiznat, že když má důchodce plno nemocí, bolesti...asi to nejde stále být pozitivně naladěn. Taky mi vadí když si dvě bábrdlinky stoupnou s vozíky du uličky a začnou brebentit. Jenže oni to nedělají jen staříci ale i jiné generace. Stačí řici s dovolením...a ně sprostě nadávat. 

Jakou hysterii mezi mladými vyvolalo přidání důchodcům 5000,- si asi všichni pamatujeme. Otázky proč se nepřidá mladým, STARÝ UŽ MAJÍ NA FUTRÁL NAŠETŘENO...rozdají to vnoučatů, musíme dřít na jejich důchody...atd. 

Ono je to dnešní rozežraností. Okamžitě mít bydlení, auto, v létě k moři, v zimě do Alp! Jak nemají nejnovější telefon jsou v háji...když na něj nemají - berou si půjčky.

A hlášky...NEJSEM NA SVĚTĚ PROTO ABYCH MAKAL...ty mojí maličkost dostávají do varu. Čili z toho plyne že makat se nechce, natažené ruce k státu...a odstřelit ty staříky a jejich prachy narvat mladým! A to podotýkám že tyto silně zvýrazněné slova nevyřkla osoba jiné kultury. 

Krásný den všem ...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
boxAS
boxAS 17. 4. 2021

Jan Werich: "Jakmile se ze stáří začne dělat zásluha je to špatné. Protože každej blbec – starej – byl taky jednou mladej blbec." Celý život jsem pracovala s mladými lidmi a postupně jsem se sama propracovala mezi důchodce. A tak to vidím z obou stran. Podle mne to není vůbec ve stáří, ale v inteligenci.

Odpovědět
kosanka
kosanka 16. 4. 2021

Já jako duchodce si myslím, že ty babky se vce hádají, než mladí, to jsou mé zkušenosti, samzřejmně nebudeme je střílet

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 4. 2021

je fakt, že dnešní mladí, ale samozřejmě, že ne všichni, jsou na důchodce vysazení a říkají věty, které nás starší, hluboce urážejí. Sami jednou budou staří a teprve uvidí... Jinak moje dcera a její partner taky makají, mají oba dvě práce, aby se mohli mít tak, jak chtějí...

Odpovědět
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 16. 4. 2021

Kahomar
Kahomar 16. 4. 2021

Tak s tímto nemohu až tak souhlasit, mám tři děti, všichni "makají", když nestačí základní plat, mají brigády...Mí rodiče opravdu 2x 5000,- Kč od státu na Vánoce rozdali mezi rodinu a ještě k tomu pár tisíc přidali ze svých úspor, aby si snad někdo nemyslel, že si je koupí...A co tedy vím o spolužácích mých dětí, tak kupodivu pracují všichni...

Odpovědět
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 16. 4. 2021

Také mám 3 děti, pracují a nemají se špatně. Tím psaným slovem jsem neházela všechny mladé do "jednoho pytle" a nechtěla jsem urazit mladou pracující generaci. Ale čtu, slyším a vidím negativní názory "některých" mladých právě na starší generaci. A někdy to opravdu hraničí s hulvátstvím.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 249
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.