Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 28. 9. 2018
Líbí se mi

Deprese? Jak s tím bojovat?

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 28. 9. 2018
Líbí se mi
Deprese? Jak s tím bojovat?

Deprese? Jak s tím bojovat?

Určitě to někdo zná... U mě to skončilo sebepoznáním. Máma, když to zjistila, tak jsem musela k psychiatričce. Moje mamka ale chtěla všechno vědět, tak tam seděla se mnou. Já jsem tam řekla úplně jiný důvod... Tak mi předepsala prášky, abych se neřezala... Ale ty nefungovali... Pokračovalo to na střední škole. 

Ve třeťáku jsem jela se školou na poznávací zájezd do Řecka. Tam bylo krásně. Nicméně to pokračovalo... Jedna holka to zjistila... Řekla mi, ať místo žiletky si radši vezmu cigáro. Bránila jsem se tomu... Až do 18ti.

Půl roku jsem bez žiletky zvládala sama, až to na mě jednou přišlo... Místo žiletky jsem vzala cigáro... No, fakt je ten, že jsem od té doby žiletku nevzala do ruky... 

Nevzala jsem jí do ruky ani v šestinedělí... Úplně s přehledem to zvládám a od té doby  co mám malého myslím pozitivně. Ale to bude tím, že mám smysl života. Docela otřepaná fráze, ne? Nicméně po šikaně jsem konečně znovu vstala na nohy v 19ti...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 29. 3. 2020

Samozřejmě ten pocit také znám. S depresemi jsem bojovala několik let a tu správnou cestu jak s ní zatočit jsem našla teprve nedávno. Na https://www.1job.cz/prispevek/Jak-na-sobe-pracovat-pri-depresi jsem se totiž dočetla, že i pře depresi se dá na sobě pracovat a to mě dost motivovalo. Od té doby jsem se vážně hodně posunula, začla se vzdělávat, našla skvělou práci a ty deprese pak skoro samy od sebe odešly.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

držím pěsti

Odpovědět
LilyAnn
LilyAnn 4. 10. 2018

Díky holky

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 10. 2018

Hodně štěstí a síly přeji.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.