Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 8. 4. 2015
Líbí se mi

Deník posedlé matky 7

Dupynka
Dupynka
Vloženo 8. 4. 2015
Líbí se mi
Deník posedlé matky 7

Deník posedlé matky 7

Věra oficiálně ukončila svou léčbu a začíná zase tvrdě makat. Není to snadné, ale nevzdává se!

Je duben. Již několik měsíců mám za sebou veškerou léčbu a počítám do ní i radioterapii.

Jeden by si řekl: "super a mám to za sebou." Opak je pravdou. Teprve teď začíní pětiboj. Jelikož oficiální léčba Hodginovi nemoci skončila, všichni (včetně mého manžela) předpokládají, že jsem ready a "hybaj do práce."

Jenomže dámy, věřte - nevěřte, tak v pohodě opravdu to tělo není. Je mi 33 let, jsem dost mladá a plná bláznivých snů, které vyžadují dost energie. Ale kde ji brát, když už není z čeho. Tělo léčbou utrpělo spoustu dalších drobných defektů, jako je vyvolaný umělý přechod a stavy s ním spojené, neidentifikovatelné bolesti kloubů, žil a nervů, neskutečná únava, zimnice a zase únava, celkově oslabený imunitní systém, chudokrevnost a nedostatek bílých krvinek. Na jedno tělo až až. No a vše se pomalu řeší. Tak to by bylo asi vše k mému zdraví - nezdraví.

Jako vždy se ke všemu připojují  i trable s dětmi. Ratolesti se rozhodli vést soukromou válku s mými nervy. Od rošťáren všeho typu až po společné stonání s chřipkou, mi pěkně napínají struny nervů všemi směry. Obzvláště, když chtějí několik věcí naráz, každý jinou, pokud možno hned a ve chvílích jako je třeba tato, kdy píšu článek pro vás. Do toho se pořád hádají a přetahují o blbosti. Samozřejmě se to dá ukočírovat, ale večer jsem naprosto strhaná, těším se do postele na posilující spánek, který je několikrát přerušován mými návaly.

A najednou se objeví manžel ve dveřích s otázkou "A co bude dnes k večeři?," následně s další otázkou v posteli "A dáš?." No a to už většinou nemám ani sílu odpovědět a dělám, že už spím. Ale řekněte, které z nás se to občas nestane? Takže v podstatě běžný den, běžné ženy.

A jak vypadá den posedlé ženy? Ještě k tomu všemu čtu, píšu recenze, kreslím, maluji, šiji, háčkuji a dávám dohromady výstavy svých prací. Jedna taková probíhá právě tento měsíc v Pardubicích, s názvem "Živý ornament." Další připravuji v Praze na červen/červenec. A také 25.4. proběhne galavečer Talent Awards v Praze, kde jsem vyhrála jednu z hlavních cen v oboru freestyle/kresba.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Dupynka
Dupynka 13. 6. 2016

Děvčata všem vám moc děkuji a omlouvám se za svou neaktivitu na ženáchs.r.o. Všechny jsme skvělé a prostě a jednoduše zvládáme to, jak nejlépe dovedeme...

Odpovědět
katkak9
katkak9 14. 5. 2016

Hrozně moc vám držím palce a obdivuju vás kolik máte aktivit a koníčků. Přeju vám, ať se dá tělo co nejdříve do pořádku ať máte na své záliby dost energie Jste skvělá a píšete moc hezky

Odpovědět
benca
benca 14. 4. 2015

s oslabenou imunitou tiez bojujem

Odpovědět
deeana
deeana 10. 4. 2015

smekán, na to, čím procházíte, či jste prošla, tolik aktivit...tak ať se Vám jen a jen daří a hlavně přeji hodně zdraví

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 9. 4. 2015

Věrko klobouk dolů, smekám. Máte ohromnou sílu, zdolala jste nemožné. také se přidávám k Hudlence v tom, aby si Vás rodinka více hýčkala.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 430
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.