Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 8. 4. 2015
Líbí se mi

Deník posedlé matky 7

Dupynka
Dupynka
Vloženo 8. 4. 2015
Líbí se mi
Deník posedlé matky 7

Deník posedlé matky 7

Věra oficiálně ukončila svou léčbu a začíná zase tvrdě makat. Není to snadné, ale nevzdává se!

Je duben. Již několik měsíců mám za sebou veškerou léčbu a počítám do ní i radioterapii.

Jeden by si řekl: "super a mám to za sebou." Opak je pravdou. Teprve teď začíní pětiboj. Jelikož oficiální léčba Hodginovi nemoci skončila, všichni (včetně mého manžela) předpokládají, že jsem ready a "hybaj do práce."

Jenomže dámy, věřte - nevěřte, tak v pohodě opravdu to tělo není. Je mi 33 let, jsem dost mladá a plná bláznivých snů, které vyžadují dost energie. Ale kde ji brát, když už není z čeho. Tělo léčbou utrpělo spoustu dalších drobných defektů, jako je vyvolaný umělý přechod a stavy s ním spojené, neidentifikovatelné bolesti kloubů, žil a nervů, neskutečná únava, zimnice a zase únava, celkově oslabený imunitní systém, chudokrevnost a nedostatek bílých krvinek. Na jedno tělo až až. No a vše se pomalu řeší. Tak to by bylo asi vše k mému zdraví - nezdraví.

Jako vždy se ke všemu připojují  i trable s dětmi. Ratolesti se rozhodli vést soukromou válku s mými nervy. Od rošťáren všeho typu až po společné stonání s chřipkou, mi pěkně napínají struny nervů všemi směry. Obzvláště, když chtějí několik věcí naráz, každý jinou, pokud možno hned a ve chvílích jako je třeba tato, kdy píšu článek pro vás. Do toho se pořád hádají a přetahují o blbosti. Samozřejmě se to dá ukočírovat, ale večer jsem naprosto strhaná, těším se do postele na posilující spánek, který je několikrát přerušován mými návaly.

A najednou se objeví manžel ve dveřích s otázkou "A co bude dnes k večeři?," následně s další otázkou v posteli "A dáš?." No a to už většinou nemám ani sílu odpovědět a dělám, že už spím. Ale řekněte, které z nás se to občas nestane? Takže v podstatě běžný den, běžné ženy.

A jak vypadá den posedlé ženy? Ještě k tomu všemu čtu, píšu recenze, kreslím, maluji, šiji, háčkuji a dávám dohromady výstavy svých prací. Jedna taková probíhá právě tento měsíc v Pardubicích, s názvem "Živý ornament." Další připravuji v Praze na červen/červenec. A také 25.4. proběhne galavečer Talent Awards v Praze, kde jsem vyhrála jednu z hlavních cen v oboru freestyle/kresba.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 13. 6. 2016

Děvčata všem vám moc děkuji a omlouvám se za svou neaktivitu na ženáchs.r.o. Všechny jsme skvělé a prostě a jednoduše zvládáme to, jak nejlépe dovedeme...

Odpovědět
katkak9
katkak9 14. 5. 2016

Hrozně moc vám držím palce a obdivuju vás kolik máte aktivit a koníčků. Přeju vám, ať se dá tělo co nejdříve do pořádku ať máte na své záliby dost energie Jste skvělá a píšete moc hezky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 123
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.