Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 18. 8. 2015
Líbí se mi

Den blbec...

JANE H.
JANE H.
Vloženo 18. 8. 2015
Líbí se mi
Den blbec...

Den blbec...

Den blbec, kromě jedné věci, když to totiž vyjde, můj blog letí do Koreje a tak se na to chystám, ale jaksi nemám PAS, ten cestovní a tak volám MZV, zda mohu vycestovat s rychlopasem do této destinace. MZV netuší??? Volám na ambasadádu... tam říkají, že snad ano. Letím na magistrát, kde vydávají pasy, a žádám o "rychlíka" i klasický pas. Pán na mě kouká, proč že o dva. Vysvětluji, že mám booklé letenky a v pátek po mě budou chtít číslo pasu, tj. s "rychlíkem" to zvládnu. Standart bude za tři týdny, ale já prostě musím mít něco v ruce... i když poletím až v září, prostě nemohu napsat, že čekám na pas... další pro mě nelogická věc, proč to prostě nejde??? Tudíž, vím, že vyhazuji patnáct stovek za něco, co platí půl roku a já s tím třeba ani neodletím... Pán chápe a uznává, že jinak to nejde a ještě to probírá s celým oddělením. Starší dámy, dámy, kroutily hlavami, že holka z malého města poletí tak daleko a vyzvídaly proč. 

Vyplňuji žádosti, fotí mě a nakonec mi sdělí, že na toho "rychlíka" se musím dát vyfotit jinde... nechápu tato pravidla, protože na klasika mě blejsknout mohli? Letím ve slejváku do vedlejší ulice. Nechám se blejsknout, foto teda nic moc... vlasy mám v tomto počasí jak pudl, ale lepší to nebude. Cesta zpět k přepážce. Pán převezme fotky a rozloučí se s tím, že v pátek mohu přijít pro rychlopas.

...řeknu vám, pěkný maratonek a ted´jen doufám, že to není zbytečné a já opravdu na konci září odletím a podělím se s vámi o zážitky, protože to bude stát za to!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

takový den má každý

Odpovědět
benca
benca 20. 8. 2015

to mame kazdy

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 20. 8. 2015

držím palce, ať se zadaří. Mne by taková dálka nelákala, ale nic proti tomu, užij si to Jano!

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 20. 8. 2015

Jitko, dekuji, asi bych si osobne vybrala na dovcu jinou lokalitu,ale toto bude aspon i tak oddech od me prace, i kdyz program bude nabity, jen doufam, ze to to klapne.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 732
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.