Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zdenka Fiala
Zdenka Fiala
Vloženo 23. 3. 2016
Líbí se mi

Co nebo kdo je Pierre Lang?

Zdenka Fiala
Zdenka Fiala
Vloženo 23. 3. 2016
Líbí se mi
Co nebo kdo je Pierre Lang?

Co nebo kdo je Pierre Lang?

Kámoška: Kdy máš čas? Přijď za mnou! Udělala jsem něco šíleného! 

Takto vypadalo nějak moje první setkání s Pierrem . Dorazím a nestačím se divit, kámoška ležela u obřího kufru, kde byly samé blyštivé věci! Samé prsteny, náramky, náhrdelníky a různé přívěšky. Nejdřív mě tedy přecházel zrak, tolik pěkných věcí jsem snad ještě neviděla. 

ŘÍKAJÍ TOMU LEGO PRO ŽENY!

Ježiš proč zrovna lego?! Nemám ráda lego! K tomuto náramku cvakneme tento přívěšek a tento řezízek udělá tento efekt s tím - už jsem v pasti! PROPADLA JSEM LEGU! Mno nic, nezbývá mi než si toho spoustu koupit, ale jak se k těmto šperkům dostanu? Oslovíme stylistku a ta nám vše objedná... Mno zrovna tento systém není pro mě to pravé, ale nemůžu jinak - když mrknu na ten náhrdelník z růžového zlata a TEN MEDAILON! Počkám si. 

Když mi dorazil tento náhrdelník, nosila jsem jej skoro pořád a co víc? Vypadá stále jako nový! Doplním si sbírku a mám taky mnohem více kombinací než dříve JUPÍÍÍ. Ale nechci čekat, tak už jsem v tom taky ! Dělám stylistku! Ale uděláme to trochu jinak, nechci aby moje zákaznice čekali a proto jsem si nakoupila nějaké kousky (samozřejmě podle mě ty nejkrásnější) a ty si klidně kupte nebooo kdokoliv může přijít na místa, kde budeme a může se s námi domluvit - NEMUSÍ NA NIC ČEKAT!

A CO JE VLASTNĚ TO PIERRE LANG?

PIERRE LANG: rovná se kvalita Firma PIERRE LANG přinesla do oblasti módního šperku novou definici pojmu kvality. díky spojení neobvyklého designu a nejvyšší kvality je každý šperk firmy PIERRE LANG výjimečný.

Mezinárodní ochrana prototypu vkusu

Každý šperk značky PIERRE LANG navrhuje vlastní tým designérů exkluzivně pro zákaznice firmy. Každý design firmy PIERRE LANG je přihlašován na Mezinárodním patentovém úřadě v Ženevě. Je mezinárodně chráněn a je mu tím zaručena jeho exkluzivita.

Z 80% ruční práce

Žádný jiný moderní výrobek není asi vyráběn s tak velkým podílem umělecké řemeslné práce. Bezpočet pilných rukou formuje, brousí, leští, vsazuje kameny, emailuje a provádí kontrolu.

Vysoce kvalitní galvanické pokovení

Galvanické pokovení má pro kvalitu módního design šperku velký význam. Samotná galvanizace probíhá v jednom z nejstarších, ale zároveň nejmodernějším zařízení v Evropě. Elektrolytická galvanizace zaručuje dokonalou rovnoměrnost pokovení.

Materiály se výborně snášejí

Firma PIERRE LANG používá k výrobě jen vybrané, zvlášť vhodné materiály. Od roku 1992 šperky značky PIERRE LANG zaručeně neobsahují nikl, který vyvolává alergické reakce. Alergické reakce na nikl jsou při nošení šperků firmy PIERRE LANG zcela vyloučené.

Výzkum pro naše zákazníky

Nové typy uzávěrů nebo výzkum nových slitin kovů: Výzkumné a vývojové pracoviště firmy PIERRE LANG se snaží pro naše zákaznice nacházet stále nová a ještě lepší řešení.

Přísná kontrola kvality

Základním stavebním kamenem kvality hotových šperků je nekompromisní požadavek dokonalosti ve všech oblastech od designu až po výstupní kontrolu. Po každém pracovním kroku následují přísné kontroly kvality. Ke kontrole galvanického pokovení se používají nejmodernější technická zkušební zařízení. Každý šperk prochází ještě před expedicí výstupní kontrolou.

 

DOČETLI JSTE AŽ SEM? TAK TO VÁS TYTO ŠPERKY URČITĚ ZAUJALY. JESTLI ANO, DEJTE MI VĚDĚT A RÁDA ŘEKNU BLIŽŠÍ INFORMACE NEBO VŠE UKÁŽU.

Zdeňka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
gustawka
gustawka 26. 3. 2016

Aha

Odpovědět
Tamara
Tamara 23. 3. 2016

Šperky máme rády všechny. Vypadají zajímavě a pěkně.

Odpovědět
Zdenka Fiala
Zdenka Fiala 24. 3. 2016

Děkuji, však brzy Vám sem hodím nějaké zajímavé kombinace, třeba se zalíbí ještě více tyto šperky .

benca
benca 23. 3. 2016

dobre

Odpovědět
Zdenka Fiala
Zdenka Fiala 24. 3. 2016

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 662
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.