Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 1. 2018
Líbí se mi

Co na ženy v roce 2017 zabralo? Auta, andělé i vysavače a hlavně zůstat normální!

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 1. 2018
Líbí se mi
Co na ženy v roce 2017 zabralo? Auta, andělé i vysavače a hlavně zůstat normální!

Co na ženy v roce 2017 zabralo? Auta, andělé i vysavače a hlavně zůstat normální!

S koncem roku každý bilancoval, a tak bych mohla stejně jako každý rok i já dávat své rádobyvtipné komentáře na život matky, podnikatelky, nestíhačky, ale to už tady bylo. A vzhledem k tomu, že jsem si dala rok 2017 více z odstupu, cíleně jsem přestala být aktivní na všech sociálních sítích, o to více jsem ale přihlížela a vnímala. A tak jako pozorovatelka přikládám mé postřehy z online i offline životů www.zenysro.cz a www.podnikavazena.cz, kdy tyto oba weby v prosinci trhly rekord a trumfly jsme v součtu hranici půl milionu unikátních čtenářek! 

A tak co z těch čísel o nás ženách vyplývá? 

Andělé

Andělské horoskopy každou neděli trhají rekordy ve čtenosti a dychtivých přibývá čím dál více. Ano, publikujeme a budeme publikovat dál, takže se nemusíte bát! Dokud bude Terezie psát, my vám to obratem moc rády nasdílíme!

Auta

To jsme jednoho dne oznámily, že budeme testovat Ford Fiesta a omezily jsme testování jenom pro určitou skupinu žen. Slibujeme, že takových nadšených bude mít letos štěstí více! 

Červená rtěnka

Málokterá si to dovolíme, ale evidentně nás to hodně láká. Takže milé ženy, znovu přečtěte tento návod a zítra pěkně vášnivě! 

Mateřská, revoluční, rodinný byznys

... slova, která zaberou vždy. Matky, buďte v klidu, mám to stejně, moje mateřská byla protkána stovky nápadů na nové byznysy s nadějí, že budou bezkonkurenčně revoluční… Tak třeba to při té další mateřské vyjde!

Muži

No bez těch by to přeci nešlo! Ale málokdo si může dovolit udělat hned průzkum na téma, po jakém muži toužíme! Toto si zaslouží detailní přečtení, radši se nebudu rozepisovat, však víte…

Nápady

Každopádně cokoliv bude inspirativní a uvidíme, že to někomu vyšlo, tak to si moooc rády přečteme všechny. Hlavně dokážeme šířit obrovskou rychlostí. Zrovna při tomto článku 190 tisíc čtenářek přišlo během půl dne, takže jsme si užily i menší výpadek.

Příběhy

A pokud mají pořádnou zápletku, tak to je naše! Ideálně, když to zakončíme jako v červené knihovně.

Svačinky a setkání

Život není jenom v onlinu, ale i v offlinu, a tak i naše Pracovny ŽENY sro sklízely úspěchy. V Teplicích to byly rychlé tipy na svačinky s Kamilou Metzovou a v Litoměřicích například beznadějně vyprodané večerní diskusní setkání s Eliškou Haškovou Coolidge.

Úvahy o životě

Když už nevíme, kudy kam, tak toto je přesně to téma, které v pochmurném počasí zabere a hledáme společnou naději jako například u Ivety.

Vysavače

Vy, milý pane, který jste k nám volal a nadával nám, že máme vysavačů málo a že se na vás nedostalo, tak fakt sorry, takhle to nefunguje, ale klidně i příště klikejte jako zběsilý, ale toto testování bylo pro ženy!

Zanormalniholky

V lednu přišlo skromné, nenápadné děvče s krásnou myšlenkou. Jasný, podpořím Tě a ráda! To, že v tu chvíli podporuji dívku, která během jednoho roku získá drive sebevědomé ženy, nabalí 70 tisíc followers na instagramu a za pár měsíců bude přebírat Czech Blog Award mi jenom potvrdilo to, jak moc chceme být normální!!! 

A tak moje milé, já chápu, že od každého potřebujeme trošku, tak hlavně prosím vždy s úsměvem, pokorou, solidárně a vždycky zůstat normální! 

Vaše Eva

PS: Těším se na vás offline již 20. 1.! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 14. 1. 2018

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 13. 1. 2018

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 13. 1. 2018

Andělské horoskopy jsou mé oblíbené

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 458
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.