Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 8. 8. 2014
Líbí se mi

Co mi to vlastně chcete nabídnout?

Duch
Duch
Vloženo 8. 8. 2014
Líbí se mi
Co mi to vlastně chcete nabídnout?

Co mi to vlastně chcete nabídnout?

Ještě jsem nepřišla na to, jak je to možné, ale mé mobilní číslo zřejmě vesele putuje mezi různými firmami a určitě má na sobě visačku Neváhej a zavolej, jsem nažhavená.

Různí operátoři mě bombardují zaručeně exkluzivními nabídkami produktů jen a jen pro mě, nejlepšími tarify ve vesmíru a neuvěřitelnými půjčkami, které teď možná nepotřebuju, ale určitě budu. Časem jsem se naučila hned v úvodu ukončovat hovor s tím, že nemám zájem. Má předchozí snaha se slušně omluvit až poté, co si zdvořile vyslechnu toho na druhém konci virtuálního drátu, se nevyplácela. Hovor pak už vůbec neměl konce neb mé komunikační schopnosti sklouzly na stupeň břídil, zatímco operátorovy hbitě vyskočily na metu olympijský vítěz.

Tenhle telefonát jsem ale neutnula. Milý dívčí hlásek se mě sice tradičně zeptal na jméno a dodal, že hovor je monitorován. Ale když jsem se nadechovala k ofenzivě, děvče mi s vřelostí mé nejlepší kamarádky řeklo „Ráda bych vám popřála k vašemu svátku.“ 

To mě odbouralo. Přirozeně jsem navázala: „K svátku? To jste si mě asi s někým spletla, já mám svátek až za 2 týdny.“

 „Ne, ne, já vím, já vám volám dopředu. Jak se máte?“ 

Chápete to??? Já nechápala. Samou zvědavostí jsem čekala, co z toho vyleze.

Vzchopila jsem se k protiotázce: „Vy mi chcete něco nabídnout?“

„A jaký máte byt?“, pokračoval náš plodný hovor, ve kterém se na otázku odpovídá otázkou.

Jak to dopadlo? Poprvé jsem se i já dostala na stupínek vítězů! I když mi to trvalo minimálně předlouhých 5 minut, než jsem z té slečny vypáčila, že mi určitě chybí polštářek Dormeo, po kterém mě rozhodně nebude bolet krční páteř, na který se sice nemůžu podívat ani na internetu a ani mi nepošlou nabídku emailem, ale který má hezkou barvu i zpracování, je z nejlepších nealergických vláken a hlavně, když si ho teď po telefonu objednám, do dne mého svátku mi dojde. 

Tuhle olympijskou trofej si hrdě připisuju na seznam svých NEJ POPRVÉ PO ČTYŘICÍTCE, i když jsem zřejmě  vyhrála jen jednu bitvu z vyčerpávající nekonečné callcentrové války.

Co vy? Taky vás nějaký call centrový profík v poslední době dostal? Zkusili i na vás nějakou novou promyšlenou kličku? 

Napište mi ji, ať jsem připravená na příště!

Vaše Helena

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 22. 3. 2015

Odpovědět
Alice
Alice 20. 8. 2014

Většinou jsem na ně slušná, tak je to jejich práce, sdělím jim, že děkuji, ale NIC nechci a típnu to. Nedávno mi zvoní telefon, nezmámé číslo i vezmu to a představím se příjmením. A tam slečna: Dobrý den, mluvím s paní Alicí XY? Což bylo moje bývalé jméno. I říkám: to sice ano, ale už se jmenuju jinak, co potřebujete? A ona, že volá z jedné bankovní společnosti a má pro mne skvělou nabídku, ale jestli by si mohla ověřit mou totožnost. No to jsem chytla nerva. Tak husa neví, jak se jmenuju, tohle číslo jsem si pořizovala už pod svým současným jménem, tak jak ke mě vůbec došla a chce abych se jí prokazovala??? To jsem jí sdělovala poněkud zvýšeným hlasem. Nevím, asi si to všichni řekli, je to asi půl roku a zatím mám klid.

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 11. 8. 2014

nemám to ráda

Odpovědět
savana
savana 11. 8. 2014

Já odpovídám, že po telefonu nic neřeším a zájem o jejich služby nemám.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 276
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.