Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi

Co dělat, když ztratíte u někoho důvěru kvůli lži ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi
Co dělat, když ztratíte u někoho důvěru kvůli lži ?

Co dělat, když ztratíte u někoho důvěru kvůli lži ?

 

Stalo se Vám taky, že jste napsali lež a ta se samozřejmě provalila a ztratili jste důvěru u člověka, kterého jste měli za vzor ?

 Mě se to bohužel stalo, napsala jsem něco co byla jednoznačná lež a ta se vzápětí provalila. Šlo o věc o které se nežertuje a strašně mě mrzí, že jsem jí vůbec udělala a stalo se to. Vím, že člověku, kterému jsem to napsala tak jsem pokazila všechno dobré co mezi námi bylo a nejde to vzít zpátky. Za život se stane spousta věcí dobrých i špatných, jenže pak se ty špatné dají do jednoho a bouchnete a právě v ten moment uděláte chybu svého života, které budete litovat už navždy a ni nevíte proč nebo jak se to stalo.

Jenže co s tím ? Máte se s člověkem poprvé od toho incidentu potkat a bojíte se prvního momentu, protože nevíte jak to bude probíhat. Jsou věci, které tomu člověku říct, aby Vás pochopil, ale víte , že Vám po lhaní nebude věřit, ale strašně moc si přejete aby Vám dal šanci. Nezbude nic jiného než čekat a doufat, že ten člověk uvidí, že se chcete změnit, uvědomujete si chybu co jste udělal a prosíte ho o odpuštění a o to aby Vám dal poslední šanci. Je hodně možností jak mu to dokázat, ale nezbude asi nic jiného než tomu člověku dát čas ať se rozhodne zda Vás chce vidět nebo ne…. Jedno je jisté… Přemýšlejte nad tím, než něco uděláte nebo napíšete, protože cokoliv Vám ten život může zničit...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 4. 2019

Stalo se už tolikrát. Někomu jsem odpustila. Někoho vypustila ze svého života.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 955
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.