Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katerina.M-HOME
Katerina.M-HOME
Vloženo 1. 6. 2016
Líbí se mi

CHCI SPLNIT SEN: Kamenný show-room a dílna s mým textilem

Katerina.M-HOME
Katerina.M-HOME
Vloženo 1. 6. 2016
Líbí se mi
CHCI SPLNIT SEN: Kamenný show-room a dílna s mým textilem

CHCI SPLNIT SEN: Kamenný show-room a dílna s mým textilem

Už asi po tisící se ráno probouzím s myšlenkou:

"Jak to sakra uchopit, aby to už konečně ŠLO?!"


Jsem typickou "obětí" toho, co mi bylo v kolébce dáno do vínku.
Asi se sudičky nemusely moc dohadovat, prostě mi do výbavy přibalily notnou dávku lásky k textilu. A to v jakékoli jeho podobě. Ráda se na něj dívám, mazlím se sním, těším se s ním, pracuji, tvořím, dokonce si s ním i povídám.
Prostě ho mám ráda.

Životní cesta

Moje životní cesta byla od dětství lemována milníky, které nenápadně určovaly můj směr. Maminčin šicí stroj "Lučnik" mi nedal spát a krabice s odstřižky, ze kterých vznikaly ty nerozmanitější módní kreace pro panenky (a později i pro mě i celé mé blízké okolí, z čehož byli všichni náležitě nadšeni, se neudržitelně plnila.

Tak není divu, že při výběru střední školy byla volba jasná- chci umět řemeslo! Takže následovalo vyučení v oboru Dámská krejčová, čtyřleté studium na střední prům. škole textilní a obor Návrhářství oděvů a vše dovršilo vysokoškolské vzdělání v oboru Textilní tvorby.
Praxe také není k zahození, takže textilní bytová studia v Praze a dále profese textilního technologa cestujícího do vzdálené Asie přímo do výrobních továren mi dali pořádnou lekci v textilním i oděvním oboru.

 

Před a Po

A pak přišly děti a s nimi uvědomění si toho, že to, co bylo "Před dětmi" byl jiný život a "Po dětech" (a s nimi samozřejmě už je všechno jinak! Prostě už nechci věnovat svou energii do bojů s větrnými mlýny cizích společností, chci táhnout na branku za svůj vlastní sen.
A tak už se nějaký ten rok snažím probojovat se svojí myšlenkou o tvorbě vlastního, nejen bytového textilu. Vytvořila jsem vlastní značku Kateřina.M-HOME, která se věnuje navrhováním i realizací bytového textilu především na míru zákazníkovi. V poslední době mě poptávka zavála i na pole oděvních doplňků. Kdo ví, možná i můj původní obor- tvorba oděvů- dostane svou šanci .

Vymýšlím nové cesty, jak se prodrat na světlo světa, krmím webovky, facebook, píšu blog, jezdím na prezentační a prodejní akce, nabízím letáky, networkuji, ale prostě to pořád nestačí. Stále jen  vydávám spoustu energie (i té finanční) a zpět se mi v podstatě nic moc nevrací. A to není ideální, šťáva totiž dochází.

 

Co s tím!?

Dalším krokem by jednoduše měl být vlastní kamenný prostor, kde budu vidět, kde se budu moci presentovat, být v přímém kontaktu s lidmi. Prostě bych měla šanci ukázat, co umím a že jsem zatraceně dobrá .


Takže chci splnit sen, mít svou malou dílnu, kde budu moci tvořit a u ní prodejní a ukázkový show-room, kam se lidé budou moci přijít podívat, posedět, pokochat se, inspirovat, nakoupit, poradit se. A na to potřebuji finanční prostředky.

 

Pomůžete mi můj sen splnit?

Všem, kdo pomůžou nabízím příjemné posezení v mém krásném show-roomu s dobrou kávou nebo čajem a poradenství v oblasti textilu. A těm nejzapálenějším podporovatelům i malý textilní dáreček . V neposlední řadě můj velký DÍK.

Přeji krásný den Všem!

Kačka

 

Chcete-li také splnit sen, čtěte více ZDE.

Sdílejte s námi svůj sen a proměňte ho s pomocí lidí ve skutečnost.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Navrátilová 27. 4. 2021

Tyhle sny jsou super a při dostatečné píli se je většinou podaří splnit. Kamarádka si chtěla taky založit krejčovskou dílnu, makala na tom. Šila skoro čtrnáct hodin denně a k tomu ještě řešila zakázky. Až ji pak přistála jedna krásná zakázka, firmu si nepamatuji, a ta ji pomohla nakopnout byznys tak, že teď má malý skládek a expedují na paletách pro velkoodběratele. Dokonce teď u https://tor-industries.cz/cs/68-rucne-vedene-vysokozdvizne-voziky pořizovali nové vysokozdvižné vozíky. Hrozně jí to přeju, občas jí pomáhám o víkendech jako brigádnice a vždycky, když ji vidím, jak jí to frčí, mám z ní hroznou radost.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Kat007
Kat007 10. 6. 2016

Držím pěstičky... a popřípadě mohu věnovat nějáké látky.

Odpovědět
Katerina.M-HOME
Katerina.M-HOME 13. 6. 2016

Děkuji za podporu! . Látky mne zajímají, napíšete? km@katerinam-home. com.

Amanda
Amanda 10. 6. 2016

Pěkný

Odpovědět
Katerina.M-HOME
Katerina.M-HOME 13. 6. 2016

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.