Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 12. 12. 2016
Líbí se mi

Česká Miss World Natálie Kotková a její přípravy na světové finále

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 12. 12. 2016
Líbí se mi
Česká Miss World Natálie Kotková a její přípravy na světové finále

Česká Miss World Natálie Kotková a její přípravy na světové finále

Milé ženy, 

mám pro Vás informace o naší reprezentantce Natálce Kotkové, která se utká s dalšími krásnými dívkami ve  soutěži Miss World!! 

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková má za sebou první část příprav na finále prestižní světové soutěže Miss World, a i když si průběh pochvaluje, přiznává, že většinu času tráví dívky přípravami na hotelu a z hlavního amerického města moc neviděla. Na nedostatek jídla si česká reprezentantka nemůže stěžovat, ale aby z americké stravy nepřibrala, snaží se každý den cvičit. Do fitness centra vyráží většinou až pozdě večer.

Užívám si celý průběh, všichni jsou na nás moc milí a zdůrazňují, ať si to užijeme. Krmí nás tu také vydatně, tak chodím téměř denně do fitka, ale většinou není čas dříve než v deset hodin večer, až oficiální program končí. Jídla jsou hlavně klasická, americká, tak se snažím to kompenzovat v posilovně,“ uvádí Natálie, která si na soutěži našla už mnoho kamarádek z různých koutů světa a na pokoji bydlí s miss z Německa.

Krátce po příletu byly kandidátky přivítány velkým uvítacím ceremoniálem před americkým Kapitolem, který byl pro Kotkovou neuvěřitelným zážitkem. „Sice jsme trochu mrzly venku, ale stát před americkým Kapitolem, dívat se na Washingtonův monument, být oficiálně vítána a poslouchat americkou hymnu zpívanou sborem dětí bylo tak jedinečné, že jsem z toho měla ohromnou husí kůži,“ prozradila Natálka a dodala, že následně je i průvodce provedl po budově Kapitolu.

Dívky, jež se mezi sebou zásadně oslovují zemí svého původu a Natálii nikdo neřekne jinak než Miss Czech Republic, mají za sebou už natáčení medailonků, první rozhovory s porotou, mnoho tréninků choreografie i prezentaci volné disciplíny. Kotková svým tancem, jenž je propojený s dětmi z Motola a má charitativní podtext, zaujala, ale do nejužšího výběru, který svoji volnou disciplínu předvede na hlavním finálovém večeru, se neprobojovala. „Talentovou disciplínu jsem si užila a ráda jsem si zatancovala, protože ten tanec pro mě hodně znamená a ostatní mi ho chválili. Holky jsou ale nesmírně talentované a mnoho z nich mělo velmi nádherná představení,“ uvádí Kotková, která se o průběhu snaží intenzivně informovat své fanoušky na sociálních sítích.

Po více jak týdnu ve Washingtonu čekalo dívky překvapení v podobě cesty do New Yorku, kam se přemístily a navštíví zde za účasti fotografů, natáčecího týmu i médií nejznámější místa.

Pavlína D.

Zdrojem fotografií je: Archiv Natálie Kotková / Miss Events 
Zdrojem fotografií národního kostýmu  je : Rodná Hrouda / Petr Kozlík 
Zdrojem fotografíí v ateliéru -  šaty od návrháře Poner : Zaraphoto / Jitka Houzarová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 13. 12. 2016

přeju jí to

Odpovědět
Ovace
Ovace 12. 12. 2016

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 12. 2016

ať se slečně podaří vyhrát !!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 868
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.