Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi

Červnové čtení. Tipy na knížky, které se čtou v létě samy.

Duch
Duch
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi
Červnové čtení. Tipy na knížky, které se čtou v létě samy.

Červnové čtení. Tipy na knížky, které se čtou v létě samy.

Knížky já mám moc ráda! Knížky čtu celoročně - samozřejmě, že mám ráda, když v zimě padá sníh a já se můžu zachumlat do peřiny s knížkou a teplým čajem, ale když se můžu v létě rozplácnout na zahradou s knížkou v ruce a slamákem na hlavě, tak to mě taky moc baví! Tento měsíc jsem četla až v druhé půlce měsíce, když mi skončilo zkouškové a já mohla povinnou četbu vyměnit za mou oblíbenou.

Takže ihned po poslední zkoušce jsem vyrazila do knihovny a půjčila si pořádnou nálož knížek a ihned jsem se pustila do čtení. Do toho mi ještě dorazilo pár časopisů, které mám předplacené, tak jsem knížky prokládala různými články.

Do této knížky jsem se pustila jako první, protože jsem se na ni nejvíc těšila! Ani jsem nešla do knihovna za účelem půjčit si tuto knihu, ani jsem ji totiž neznala, ale když už jsem byla na odchodu, tak jsem ji najednou spatřila. Osud tomu prostě chtěl, aby se ke mně dostala! A je faaakt boží! Vyhlašuji ji nejlepší knížkou měsíce! Já knížky na osobní rozvoj miluju a taky miluju Louise - takže tohle byla parádní kombinace. Já jsem z knížky opravdu unešená, obsahuje perfektní cvičení, díky kterým do svého života přinese více radosti a vesela, ještě vám o ní řeknu více příště!

A když nečtu o osobním rozvoji, čtu o Francouzkách, to je překvapení, co?! Tuto knížku vídám často na instagramu, tak jsem se ji chtěla také přečíst. V knihovna anglická verze nebyla, tak jsem sáhla po české. A teď ke knize - co stránka, to v podstatě nová kapitola. Kapitoly jsou doprovázeny fotkami ze života Pařížanek, které nejsou nijak přestylované, ale mají takový ten typický styl, který charakterizuje Francouzky. Mně se knížka moc líbila, je psána od srdce, autorky si ze sebe umí udělat srandu, odhalí vám velký kus sebe a ke všemu se ještě zasmějete. Pokud chcete přijít na kloub francouzské záhadnosti a šarmantnosti, tak určitě doporučuji!

Tuto knížku jsem dostala, ta plánovaná nebyla. Ovšem musím říci, že když jsem v bulváru zahlédla články, že Agáta vydala novou knížku o jejích stravovacích návycích, tak jsem si řekla, že bych si ji ráda aspoň prohlédla, protože mě to zajímalo -  no a ona se nakonec ke mně dostala! Rozhodně ji můžu doporučit. Agáta zde nerazí nijaké drastické diety, je vidět, že to má v hlavě opravdu srovnané, co se týká stravování a má hodně informací. Knížka má hezký design a můžete si do ní i psát. Je doplněná o hezké fotografie a otázkami k zamyšlení. Je vhodná, pokud se chcete dozvědět něco o zdravém a vyváženém stravování a cvičení.

 Na tuhle knížku jsem narazila náhodou, ale ten název a obal mě prostě tak dostal, že jsem si ji domů odnesla také. Je opravdu hodně vtipná (tedy aspoň pro mě), Laura Janáčková ví, jak to podat. Pro mě to byla svým způsobem velice odpočinková kniha, která je doplněná o super ilustrace. Někdo ji může vzít jako návod, pro někoho může vést k zamyšlení - každý si z ní vezme něco. Jako oddychové čtení bych ji určitě doporučila. Laura je opravdu zkušená psycholožka a pokud vás téma partnerských vztahů zajímá, určit si v ní něco najdete, co vás bude bavit.

 A na závěr můj milovaný First Class. Škoda, že vychází jen jednou za dva měsíce! Ale za to nikdy nezklame. Petr Casanova píše opravdu skvělé články na osobní rozvoj a já je vždy s nadšením hltám. Pokud se vám nechce hned objednávat časopis, mrkněte aspoň na web First Class, Petrovy články jsou opravdu pecka, zaručuju, že vás budou bavit!

U nás je teď zamračeno, tak já se jdu pustit do čtení nové knížky! Máte tip na nějakou super knížku, kterou si nesmím nechat ujít?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
avodamok
avodamok 13. 7. 2016

Som knihomolka rada čítam

Odpovědět
Hanka2
Hanka2 6. 7. 2016

Zajímavé tipy, díky. Naprostý souhlas s FC, ráda ho sleduji na na fb. Petr Casanova je prostě jednička!

Odpovědět
Duch
Duch 16. 8. 2016

Souhlasím, jsem z jeho příspěvků také nadšená

Francis
Francis 6. 7. 2016

Super tipy. Máme podobný vkus. Zbožňuji Luise L. Hay a její tvorbu. Na dovolenou jsem si vzala také Francouzky ... a Radku Třeštíkovou

Odpovědět
Duch
Duch 16. 8. 2016

Bábovky jsou skvělé, ty jsem měla přečtené za dva dny!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.