Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Martina Viktorová
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi

BOTY

avatar
Martina Viktorová
Vloženo 22. 8. 2019
Líbí se mi
BOTY

BOTY

 

      Koupě bot pro dítě je záležitost, kterou musíte pořádně prostudovat, protože jinak zničíte dítěti jak nohy, tak duši. Tady je několik postřehů ze sobotního nákupu s dětmi.

...

Pro boty jdeme pozdě, protože ze strachu, že  stejné a nebo alespoñ podobné těm předešlým neseženeme, dítě krčilo prsty v botě a zapíralo, že  jsou malé.

V 21. století je nepřeberné množství barevných možností a kombinací, pokud vybíráte boty pro holky. Ve skutečnosti 3- boty růžové, boty fialové nebo boty růžovo-fialové. Deficit neholčičích barev pro dívky se výrobci snaží dohnat množstvím aplikací. Třpytky, zajíčci, motýlci, srdíčka. Vaše dítě má 100% atypickou nohu, na kterou padnou pouze boty té nejdražší značky. Skandály mé dcery vypadají téměř totožně jako mé sandály, když mi byl rok a půl. Pokrok nezastavíte. U pokladny se vám chce brečet, ale máte téměř stoprocentní jistotu, že  právě probíhá nějaká závratná sleva. Z obchodu odcházíte s dobrým pocitem; že jste pro dítě udělali to nejlepší a navíc jste ušetřili.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

děsně nerada jsem chodila s dětmi nakupovat boty..., a to jsou již dneska dospělé..., v době před 20 -30. lety nebyl takový výběr jako je dnes..., ale byla to pruda

Odpovědět
lemur
lemur 23. 8. 2019

Odpovědět
avatar
Martina Viktorová 23. 8. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 644
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.