Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 2. 6. 2014
Líbí se mi

Andělský detoxikační rituál

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 2. 6. 2014
Líbí se mi
Andělský detoxikační rituál

Andělský detoxikační rituál

Dopřejte si rituál, který vás zbaví pout! Zasloužíte si to.

Všechny máme nějaké sny a přání, ale ne všechny si za nimi jdeme. Samozřejmou otázkou je, zda jsou naše touhy reálné a zda to, co chceme, tak je pro nás opravdu dobré. Některé ženy si plní přání tím, že mají nasazené „růžové brýle“, za což moc nemohou a setrvávají ve vztahu s partnerem, který si jich neváží. Jiné ženy se zase bojí udělat radikální krok ve změně zaměstnání, protože mají přirozeně strach v dnešní nelehké době, že novou práci jen tak nenajdou. Samozřejmě příběhů ze života je mnohem a mnohem více.

Společným jmenovatelem těchto krátkých příkladů je strach, který každou z nás svazuje, pokud mu dovolíme, aby nás ovládnul. Pro některé z vás to může být novinka, ale existuje tzv. Zákon přitažlivosti, podle kterého to, co vysíláme, tak se nám vrátí zpět. Tento zákon lze uplatnit pro pozitivní věci, kdy si budeme přát například nalezení nového pracovního místa, které v krátkém čase najdeme, protože o tom nepochybujeme. Jeho uplatnění najdeme bohužel ale také v negativních záležitostech, kdy náš strach a pochybnosti blokují nalezení nové práce. Je dobré Zákona přitažlivosti začít využívat, a proto bychom si samy v sobě měly udělat jasno, co si vlastně přejeme, po čem v životě toužíme.

A jak na to?

Základem je meditace, kterou byste měly provádět spíše ve večerních hodinách. Důležité je, abyste nikým a ničím nebyly rušeny, takže doporučuji vypnout mobilní telefon. Před meditací si můžete dopřát relaxační koupel, do které přidáte hrst mořské soli, jež zbaví tělo negativních vibrací po celém dni. Nezapomeňte na pohodlný oděv, který k uvolnění těla i mysli pomáhá. V pokoji, ve kterém se budete cítit dobře, si zapalte svíci bílé barvy (vhodná je svíce, kterou můžete nechat dohořet do konce). Vaši meditační místnost můžete provonět vonným olejem prostřednictvím aromalampy. Povoleno je i použití meditační hudby, která vás nebude rušit a budete se cítit příjemně. Pohodlně se usaďte, zavřete oči, zhluboka dýchejte a jednoduchými větami si přivolejte na pomoc archanděla Natanaela, aby vám pomohl s rozpuštěním strachu a s nasměrováním do budoucna.

Natanael podporuje obnovu a přeměnu Země a také přeměnu nás lidí na vyšší úroveň vibrace. Přítomnost Natanaela se projevuje jasně zářícími zelenými paprsky. Proneste modlitbu:

„Archanděli Natanaeli, prosím Tě o pročištění mého těla a odstranění veškerých negativních energetických vláken, které na něm ulpívají. Odstraň veškeré negativní myšlenky, které se ve mně nachází. Ukaž mi prosím v dnešní meditaci cestu za štěstím. Děkuji Ti.“

Zhluboka dýchejte a představujte si, že nasáváte zelené světlo, které putuje do srdce, které obaluje svou nádhernou energií a vy se cítíte lépe a lépe. Vizualizujte si v mysli, čeho byste chtěly dosáhnout, jak se vám v životě daří, jak jste šťastné. Prožívejte tyto pocity plné úspěchu, i když se vám splnění vašich snů může zdát v daný moment nereálné. Až budete mít pocit, že je čas meditaci ukončit, tak poděkujte Natanaelovi za jeho přítomnost a pomoc a propusťte ho z této meditace. Mějte na paměti, že andělé jsou neustále s vámi. Svíčku nechte dohořet, nebo pokud není jiné vyhnutí, tak ji můžete zhasnout speciálním zhášedlem. Tuto meditaci můžete provádět, jak jen často chcete.

Mnohé z vás, jež nemáte veliké zkušenosti s prací s anděly, může napadnout otázka: „Jak vlastně poznám, že andělé jsou v daném okamžiku se mnou?“.

Každý anděl se projevuje jinak – můžete pocítit na těle lechtání či energetický proud nebo třeba brnění v některé části těla. Závisí to na každém andělovi. Pokud máte pocit, že vám andělé nedávají signály o své přítomnosti, bude to zřejmě proto, že nedostatečně věříte v jejich existenci nebo máte strach, že je neuslyšíte.

Pokuste se naladit na vlnu optimismu.

Vnímejte své pocity, kterých se vám bude dostávat a to nejen v meditaci, a pak najednou zjistíte, že andělé s vámi komunikují. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

Odpovědět
Jana7
Jana7 9. 11. 2018

hmmm

Odpovědět
k.eva
k.eva 9. 11. 2018

Odpovědět
konatovka
konatovka 3. 3. 2015

Dozvěděla jsem se zajímavé věci z článku.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 729
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.