Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 10. 2016
Líbí se mi

1. Příběh – O tom, jak k mé kamarádce sám přišel ráj

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 10. 2016
Líbí se mi
1. Příběh – O tom, jak k mé kamarádce sám přišel ráj

1. Příběh – O tom, jak k mé kamarádce sám přišel ráj

Reálný splněný sen člověku člověku, jako jste Vy!!!


Ať se to vezme z kterékoliv strany, slova jako jsou úspěch a nebo štěstí jsou pro lidi hrozně vágní, tedy nekonkrétní a špatně uchopitelná slova. Nehledě na to, že úspěch bývá často spojován s penězi a štěstí pak se soukromým životem jako je láska k partnerovi nebo dětem. A přitom to spolu tak úzce souvisí

Vždyť každý člověk, který je šťastný, je ve svém životě úspěšný. A nemusí být bohatý! I když ve skutečnosti jsou ti šťastní lidé ti nejbohatší. Víte, jak to myslím.  Takže tyto dvě slova jdou ruku v ruce. Ale bohužel často ztrácí svou moc a to právě proto, že když se řekne úspěch nebo štěstí, hlavou Vám toho moc neprolítne. A přitom to není nic jiného, než že by se Vám tam měla objevit Vaše vytoužená situace. Váš splněný sen, Váš dosažený cíl

Vždy, když myslím na svoje sny, tak jsem hned veselejší a nabitá pozitivní energií a silou a mám pocit, že můžu skály lámat!!! Až takovou sílu mi moje sny dávají! A o to víc euforický je pocit, když se mi splní. Když už nastane jejich den a přijdou do mého života. A abyste i Vy měli co nejlepší pocit z cesty za štěstím, budu Vám v této rubrice přinášet SKUTEČNÉ příběhySKUTEČNÝCH lidí a jejichDOOPRAVDY splněných snů

Když ucítíte tu skutečnost, když ucítíte tu realitu, že splněné sny jsou součástí našich životů, už Vám nikdy slova „úspěch“ a „štěstí“ nepřijdou strohá, ale už napořád budou silně nabitá pocitem hlubokého a opravdového naplnění!!! 

Jste připraveni??  Začínáme:

 

O tropickém ráji

„Tento neuvěřitelný příběh mi vyprávěla jedna moje úžasná kamarádka, kterou jsem poznala jako svoji kolegyňku, když jsem ještě pracovala v bance.

Když jsem se poprvé setkala s tím, že by si člověk měl v prvé řadě správně přát, aby se dokázal otevřít splněným snům, tak jsem tím byla naprosto nadšená a úplně naplněná. Po dlouhé době jsem cítila, že věci mají řešení. Že mám svůj osud ve svých rukou, a že můžu mít, chtít a být úplně čímkoliv, si budu přát. A jak jsem tímto pocitem naděje a nadšením a energií byla plná, řekla jsem o tom také mojí báječné kamarádce. A co se nestalo? Podívala se na mě svýma velkýma očima a úplně vážně mi řekla, že plně věří na splněné sny, protože jí se díky tomu, že uvěřila ve své přání a zabývala se jím, stala naprosto úžasná věc!

Moje kamarádka měla období, kdy začala velice toužit po tom, aby viděla nějaký tropický ráj. Pohled na fotky a videa, na kterých byly palmy, bílé pláže a tyrkysové moře, a ze kterých bylo naprosto cítit všeobjímající teplo slunce a jeho paprsků, ji naprosto uchvátily. Samozřejmě si o tom vyhledala co nejvíc informací, ale zjistila, že je to něco, co je naprosto mimo její finanční možnosti. Je matkou, samoživitelkou dvou dětí a tak dovolená, která začíná na nějakých 50 tisících korunách pro jednoho, bylo jediné, co jí bralo radost z touhy splnit si svůj sen.

Pokračování na: http://lenkaspurna.cz/1-pribeh-o-tom-jak-k-me-kamaradce-sam-prisel-raj/

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
LenyaS
LenyaS 17. 10. 2016

Jestli máte i Vy, holky, nějaký příběh o splněném přání, napište mi ho. Ráda ho zveřejním. Sny se plní, jen tomu lidé ještě moc nevěří, což je škoda.

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 10. 2016

hezké čtení

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 10. 2016

pěkné Lenko, Lenka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 283
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.