Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi

Žlučník - duchovní příčina psychosomatika

Cesta za snem
Cesta za snem
Vloženo 29. 11. 2019
Líbí se mi
Žlučník - duchovní příčina psychosomatika

Žlučník - duchovní příčina psychosomatika

Zjistí jaka je duchovní příčina pro žlučník a co nám říká psychosomatika o propojení těla, mysli a duše v kontextu žlučníku. Žlučník duchovní příčina a psychosomatika ti odkryje tajemství pro tvoje zdraví.

Řeknu ti na co se zaměřit a jak vyřešit příčinu tvých problému a následně se může vyléčit i tvůj žlučník. Najde i řešení, které ti pomůže vydat se cestou směrem ke zdraví. Propojíme psychosomatiku (tělo, mysl a duši) pro komplexní pohled a proces uzdravení na všech úrovních.

Dále se dozvíš propojení z pohledu 5 elementu s jakým prvkem je žlučník spojeny a s čím velmi úzce souvisí a spolupracuje. To ti napoví i v oblasti duchovní příčiny s číma může být tvůj zdravotní problém spojeny.

V dalších videích se zaměříme na další duchovní příčiny nemocí a zdravotních problému, které nám odkrývá psychosomatika.

Nezapomeň zhlédnout úvodní video a téma psychosomatika a duchovní příčiny nemocí, kde se dozvíš jak se uzdravit a jak to funguje. Video najdeš v popisku dnešního videa.

A cely seznam videi, kde najdeš bude každá duchovní příčina nejen pro žlučník najdeš zde: https://www.youtube.com/playlist?list...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 30. 11. 2019

Odpovědět
Jana101
Jana101 29. 11. 2019

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 092
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.